صرافی های ارزهای رمزنگاری شده می توانند با خیالی راحت XRP را لیست نمایند

کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ایالات متحده اعلام داشت، صرافی های ارزهای رمزنگاری شده با حمایت از ریپل (XRP) هیچ قانونی را زیر پا نخواهند گذاشت.

روز گذشته جرمی هوگان وکیل دادگستری خبردار شد، وکلای کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ایالات متحده به طور غیر مستقیم اظهار داشته اند که صرافی های ارزهای رمزنگاری شده با برقراری امکان معاملۀ ریپل (XRP) بر روی پلتفرم خود هیچ مقرراتی را نقض نمی کنند.

طی جلسۀ محاکمه ای که هوگان در آن حضور داشته است، سارا نتبرن قاضی دادگستری اشاره ای به وکیل SEC داشته که بر اساس نظریۀ وی هر کس که XRP فروخته است، در واقع اوراق بهادار غیر قانونی را بفروش رسانده است. با این حال وکیل دادگستری گزارش داده است که جریان این طور نیست:

“و این چیزیست که وکلای SEC در فیلم ضبط شده اظهار داشته اند: او گفت “خیر، به استناد بند چهارم، تنها شرکت ریپل و شرکت های وابسته به ریپل هستند که امکان دارد XRP را بطور غیر قانونی فروخته باشند”،” هوگان تأکید داشته که این وکیل در ادامه گفته، “حال چرا این موضوع اهمیت زیادی پیدا کرده است؟ منظور این است که صرافی هایی که XRP را در دوماه گذشته از لیست خود حذف نموده اند قوانین وضع شده در مورد اوراق بهادار را نقض نکرده و با لیست کردن دوبارۀ XRP برای فروش و آغاز دوبارۀ فروش آن نیز نقض نخواهد کرد.”

“همانطور که قول داده بودم، تا دیر وقت بیدار ماندم تا از شنیدنی های اکتشافی امروز که مثل بمب منفجر می شوند فیلم برداری کنم. ازش لذت ببر و من میرم که بخوابم!”

صرافی های ارزهای رمزنگاری شده می توانند با خیالی راحت XRP را لیست نمایند
صرافی های ارزهای رمزنگاری شده می توانند با خیالی راحت XRP را لیست نمایند

لینک ویدئو: https://t.co/CcEQoM0TKe

جرمی هوگان (attorneyjeremy) 20 مارس 2021 (30 اسفند 1399)

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: cryptoslate.com