خبر فاندامنتال ریپل در اواخر ماه فوریه 2021

به گزارش خبرنگار سایت coinnews.pw، پلت­فرم معاملات مشتقات PrimeXBT قرار است ریپل (XRP) را در اواخر این ماه از لیست خارج کند و تصفیه این ارز دیجیتال را بیشتر کند.

براساس اعلامیه 1 فوریه صرافی ارزهای رمزنگاری شده­ی PrimeXBT رمز ارز ریپل (XRP) را از ساعت 15:00 به وقت جهانی، در تاریخ 15 فوریه حذف خواهد کرد.

در نهایت دو جفت معاملاتی ریپل به دلار (XRP/USD) و ریپل به بیت­کوین (XRP/BTC) از این صرافی حذف می­شوند.

از 5 فوریه، کاربران PrimeXBT دیگر نمی­توانند پوزیشن جدید با ریپل (XRP) باز کنند. آنها می­توانند موقعیت­های موجود خود را تا 10 فوریه ببندند.

بر اساس داده­های CoinGecko، یکی از بزرگترین صرافی­های ارزهای رمزپایه با بیش از 1.12 میلیارد دلار حجم معاملات روزانه است. دو جفت معاملاتی ریپل به دلار (XRP/USD) و ریپل به بیت­کوین (XRP/BTC)، در این صرافی مجموعاً بیش از 51 میلیون دلار حجم معاملات ایجاد می­کنند (به ترتیب 49.14 میلیون دلار و 2.3 میلیون دلار).

ریپل در اواخر دسامبر توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به دادگاه منتقل شد. هفته گذشته، این شرکت پاسخ رسمی خود را به این سازمان در جهت کوششی برای کسب یک پیروزی قانونی ارائه کرد.

پیش از اینCoinbase ،Bitstamp ، Binance.US و انبوهی از صرافی­های دیگر به دلیل مشکل قانونی بوجود آمده، به سمت اضمحلال ریپل (XRP) حرکت کرده­اند.

در اوایل امروز، ریپل (XRP) شاهد یک نوسان باورنکردنی بود و بیش از 51 درصد از بالاترین ارزش چند ماهه­ی خود یعنی 0.75 دلار سقوط کرد (سایت اخبار ارزهای دیجیتال– کوین­نیوز).

منبع: U.Today