توکن ریپل تا پایان 2021 به تاریخ خواهد پیوست

به گزارش خبرنگار سایت coinnews.pw ، فیل لیو (Phil Liu) بنیان­گذار شرکت آرکا (Arca) و وکیل امور اوراق بهادار، پیش­بینی می­کند توکن ریپل با نشان اختصاری XRP، تا پایان سال جاری از ادامه­ی مسیر باز خواهد ایستاد (سایت اخبار ارزهای دیجیتال).

یادآور می­شود، سایت خبری ارزهای دیجیتال تنها نظر مدیرعامل آرکا را بازنشر داده و مطلب ارایه شده بازتاب­دهنده­ی نظرات کارشناسان و تحلیل­گران سایت نمی­باشد.

 

ریپل

توصیه کوین نیوز: خبر سقوط ریپل ، سومین سقوط مالی بزرگ تاریخ آمریکا است را نیز بخوانید.

 

به نقل از وال استریت ژورنال، فیل لیو موسس شرکت مدیریت دارایی ارزهای رمزپایه­ی آرکا مستقر در نیویورک، معتقد است که توکن بومی شرکت (XRP) تا پایان سال جاری به “یک بازمانده از تاریخ” تبدیل می­شود.

لازم به ذکر است که خانواده محصولات سرمایه­گذاری آرکا تحت تاثیر حکم دادگاه ریپل قرار ندارد.

در ماه دسامبر، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از شرکت ریپل شکایت کرد.

در دادخواست کمیسیون مذکور – که مدیرعامل کنونی و سابق شرکت یعنی برد گارلینگهاوس و کریس لارسن را نیز خطاب قرار داده است – بیان شده که این دو مدیر عامل، دارایی به ارزش حدودی 600 میلیون دلار از فروش ثبت نشده­ی توکن xrp جمع­آوری کرده­اند.

لیو که وکیل امور اوراق بهادار نیز است، می­گوید که ادعاهای ارایه شده در شکایت که درباره آن بسیار صحبت می­شود، “قانع­کننده” است. وی توضیح می دهد که توکن ریپل (XRP) تنها منبع درآمد شرکت است در حالی که سایر محصولات شرکت را “ناکارآمد” توصیف می­کند.

در فوریه سال 2020، گارلینگهاوس به عنوان مدیرعامل کنونی شرکت ریپل به Financial Times گفت که xrp بدون فروش توکن بومی خود (XRP) سودآور نخواهد بود.

 

خبر علی رغم پیوستن مدیر سابق آمازون به عنوان سرآمد جمعه مهندسی، ریپل…

در اواخر دسامبر، لیو پیش­بینی کرد که ریپل در نهایت تا پایان سال 2021 ورشکسته می­شود، زیرا این شرکت هیچ جایگزینی برای فروش XRP که در مرکز دعوی SEC قرار دارد ، ندارد:

شرکت بحران­زده­ی ریپل هنوز پاسخی رسمی به دعوی SEC نداده است، اما توییت­های قبلی گارلینگهاوس از قبل استدلال­های اصلی خود را بیان نموده است (سایت اخبار ارزهای دیجیتال).

منبع: U.today