ایالت Wyoming قانونی بودن DAO در ایالات متحده را به رسمیت شناخت

ایالت Wyoming در حال پر رنگ نمودن وجۀ “کریپتو دوست” خود در آمریکای شمالی می باشد.

ایالت کریپتو دوست Wyoming اولین سازمان خودمختار غیرمتمرکز (به اختصار DAO) که قانونی شناخته است را در ایالات متحده به رسمیت شناخته است.

باتوجه به اعلامیه ای در تاریخ 4 ژوئن، شرکت CryptoFed DAO آمریکا ابلاغیه ای از سوی آژانس نظارتی ایالت Wyoming در تاریخ 1 ژوئن دریافت نموده مبنی بر این که این مجموعه را به عنوان نهادی قانونی به رسمیت شناخته است.

Marian Orr مدیرعامل CryptoFed DAO آمریکا اظهار داشته:

“Wyoming در ایالات متحده پیشروترین مرکز تشخیص صلاحیت رمز ارزها می باشد؛ و حال با این تشخیصی که در مورد قانونی بودن DAO داشته ایم، [می توان گفت] که Wyoming مسلماً پیشتازترین حوزۀ قضایی بلاک چین در جهان است. این بدین معناست که دیگر ایجاد یک ارز دیجیتال واقعی که استقبال گسترده ای داشته باشد امری امکان پذیر می باشد.”

گروه MAG (Merchant Advisory Group) که متشکل از 165 نماینده از بزرگترین بازرگانان ایالات متحده می باشد، حمایت خود را در خصوص این پرونده اعلام داشته است. John Drechny سخنگوی گروه MAG اظهار داشته که این گروه همیشه در فضای استقبال از روش های پرداختی جدید به دنبال رقابت بوده است.

پروژۀ Crypto Fed DAO آمریکا توسط شرکت فعال در زمینۀ ارائۀ راهکارهای خدمات موبایل بانک به نام mSHIFT در تاریخ 1 جولای 2021 راه اندازی شده است. این پروژه مأموریت خود را با عنوان ترویج یک سیاست اقتصادی دو توکنی توصیف می کند که از تورم یا تأثیرات تورم در امان است.

Orr خاطرنشان کرد که توکن پایدار الگوریتمی اختصاصی DAO، یعنی Ducat، دستیابی به انتقالات بدون کارمزد را تسهیل می نماید. Ducat بر بستر بلاک چین EOS قرار دارد که به منظور دستیابی به تراکنش پرسرعت که کارمزد بالایی در روش های غیرمتمرکز دارد، از الگوریتم اجماع گواه اثبات سهام (DPoS) استفاده می کند.

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: cointelegraph.com