بانک های وال استریت به تدریج آغوش خود را روی بیت کوین باز می کنند

به گزارش خبرنگار سایت coinnews.pw، برخلاف تردید قبلی در مورد بیت کوین (BTC) که توسط بانک های وال استریت ابراز می شد، تحولات اخیر نشان می دهد که موسسات مالی سنتی در مورد بزرگترین دارایی رمزنگاری با دید بازتر عمل می کنند و برخی در مورد ارایه خدمات بیت کوین فکر می کنند.

JPMorgan در صورت تقاضای مشتری می تواند تجارت بیت کوین را ارائه دهد

در مصاحبه ای با CNBC، دانیل پینتو مدیر عامل JP Morgan، گفت كه این غول بانكی به دنبال ارائه معاملات بیت کوین (BTC) است. با این حال، تصمیم گیری متاثر در این مورد، بستگی به تقاضای مشتریان بانک برای دارایی رمزنگاری خواهد شد.

در جلسه شورای شهر با هزاران نفر از پرسنل فروش و بازرگانان در سراسر جهان، کارمندان JPMorgan پرسیدند که چه زمانی بانک قصد دارد در بیت کوین (BTC) درگیر شود؟ در پاسخ به این سوال، گفته می شود که پینتو نسبت به رمزنگاری دید بازی داشت.

در صحبت با CNBC، مدیر JPMorgan گفت که فقط نیاز به زمان است که تقاضای مشتری برای بیت کوین (BTC) وجود داشته باشد.

نظرات پینتو با احساسات قبلی مدیرعامل مشترک شرکت یعنی جیمی دیمون، که بیت کوین (BTC) را کلاهبرداری خوانده بود، در تضاد است.

به غیر از JPMorgan، بیشتر بانک های وال استریت شروع به بررسی بیت کوین کرده اند. شخص دیگری از بانکداری سرمایه گذاری یک جلسه خصوصی با مایکل نووگراتز مدیر عامل شرکت رمزگذاری Galaxy Digital، برای مشتریان و کارمندان خود برگزار کرد. اخیراً، BNY Mellon، قدیمی ترین بانک آمریكا، از برنامه های خود برای ارائه خدمات نگهداری رمزنگاری برای مشتریان خود خبر داد.

شرکت های بیشتری به دنبال سرمایه گذاری در بیت کوین هستند

در همین حال، بیت کوین همچنان شاهد محبوبیت بیشتر در بین سرمایه گذاران سازمانی است، زیرا دارایی شماره یک رمزنگاری همچنان در حال کسب محبوبیت بیشتری است. برخی از شرکت ها در حال حاضر فکر می کنند که می توانند بیت کوین (BTC) را به روش پرداخت تبدیل کنند.

شرکت سازنده وسایل نقلیه الکتریکی تسلا (Tesla) با برنامه ریزی برای شروع پذیرش بیت کوین به عنوان روش پرداخت برای محصولات خود، 1.5 میلیارد دلار در بیت کوین (BTC) سرمایه گذاری کرد. همچنین، Mastercard غول سیستم پرداخت، با شرکت های ارز رمزنگاری شده برای صدور کارت های رمزپایه همکاری می کند و قصد دارد از برخی دارایی های رمزنگاری در شبکه خود پشتیبانی کند. با این طرح، بازرگانان Mastercard قادر به دریافت مستقیم بیت کوین هستند (سایت اخبار ارزهای دیجیتال– کوین نیوز).

منبع: Btcmanager.com