تردید SEC از قانونمندی صادرکنندۀ USDC به یقین تبدیل شد

طی تحقیقاتی که SEC از جولای 2021 درگیر آن بود مشخص شد Circle شرکت صادر کنندۀ استیبل کوین USDC با الزامات قانونی “هماهنگی کامل” دارد.

کمپانی Cirlce: “در جولای 2021 ما احضاریه ای تحقیقاتی از بخش اجرایی کمیسیون نظارت بر بورس و اوراق بهادار دریافت کردیم که اسناد و اطلاعات بخصوصی مربوط به ذخایر، برنامه های کاربری و فعالیت هایمان را درخواست می کرد.”

“در این تحقیقات مشخص شد که ما کاملاً با الزامات نظارتی آن ها همکاری داریم.”

در ماه آگوست شرکت Circle دوباره با SEC روبرو شد و نتیجه این شد که این شرکت ارائه دهندۀ استیبل کوین به پرداخت جریمۀ 10 میلیون دلاری به خاطر فعالیت بدون مجوز صرافی Polonix که سابقاً زیرمجموعۀ این شرکت بوده، تن داد.

نمایندۀ کمپانی Circle در مصاحبه با Decrypt گفته که “شرکت Circle در تطابق کامل با الزامات SEC در پروندۀ تحقیقاتی در حال بررسی می باشد. پروندۀ S4 شرکت ما در ما اکتبر در ادامۀ احضاریۀ جولای 2021 می باشد؛ این موضوع پیش از این در پروندۀ S4 ما در ماه آگوست مشخص شد.”

موضعی که Gray Gansler در مقابل استیبل کوین ها پیدا کرده از دیگر مقام های ناظر و قانون گذار نشأت گرفته است. در اوایل سال جاری Janet Yellen وزیر خزانه داری ایالات متحده با سران چندین آژانس فدرال دیدار کرد تا اهمیت قانون گذاری و نظارت بر استیبل کوین ها را مورد بحث قرار داده و بر “ضرورت اقدام فوری” برای تنظیم یک چارچوب نظارتی برای استیبل کوین ها تأکید نماید.

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: decrypt.co