فردا نسخۀ سوم یونی سواپ راه اندازی می شود

صرافی غیر متمرکز یونی سواپ قابلیت هایی را ارائه می دهد که قدرت نقدینگی را بسیار بیشتر می کند و ریسک معاملات را پایین می آورد.

در برهه ای که هر هفته عرضۀ محصولات و قابلیت های جدیدی را در عرصۀ نوپای امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) شاهد می باشیم، برترین صرافی غیرمتمرکز جهان یعنی یونی سواپ نیز نمی تواند بی تفاوت بنشیند.

صرافی یونی سواپ که در ماه می به نسخۀ دوم خود ارتقاء یافت، فردا قرار است نسخۀ سوم پروتکل خود را اجرا کند. این نسخه با فراهم نمودن نقدینگی و قابلیت های بیشتر، به نفع معامله گرانی است که بیشتر اهل ریسک می باشند.

دیفای صنعتی چند میلیارد دلاریست که با اجرای قواعد بصورت خودکار از طریق کد نویسی (در قرارداد های هوشمند) ای که برپایۀ شبکۀ بلاکچین ایجاد می شوند، در حال مغلوب نمودن مؤسسات مالی شناخته شده ای نظیر بانک ها و بروکرها می باشد. به کمک دیفای می توان وام دریافت کرد، سود سهام بدست آورد، مبادلۀ توکن انجام داد، و در صورت خوشبینی به رشد ارزش توکن ها در آینده، سرمایه گذاری کرد.

اتریوم سرمایۀ موجود در گردشی به ارزش بالغ بر 391 میلیارد دلار دارد. بیش از 77 میلیارد دلار در صنعت رمزنگاری بر روی پروتکل های دیفای ای که بر روی بلاکچین اتریوم اجرا می شوند، سرمایه گذاری شده است. این آمار میزان اهمیت این حوزه را در رشد این بلاکچین (و مسلماً ارزش آن) نشان می دهد.

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: decrypt.co