FCA انگلیس به استارت آپ Crypterium مجوز داد

این کمپانی اظهار داشته اپلیکیشن کیف پول رمز ارزی Crypterium در بیش از 170 کشور جهان در دسترس است.

Crypterium شرکت ارائه دهندۀ خدمات رمز ارزی بریتانیایی آخرین شرکت فعال در حوزۀ رمز ارزی می باشد که با اخذ مجوز از سوی FCA بریتانیا خیال خود را آسوده کرده است.

Crypterium در تاریخ 25 اکتبر به طور کاملاً رسمی اعلام کرده که برای ارائۀ خدمات در حوزۀ رمز ارز به شهروندان و کمپانی های انگلیس به تازگی از سوی FCA تأیید شده و به جمع معدود شرکت هایی پیوسته که پروسۀ ثبت قانونی فعالیت خود در حوزۀ رمز ارز را پشت سر گذاشته اند.

باتوجه به داده های ارائه شده از طریق وب سایت رسمی FCA، شرکت Crypterium برای آغاز “فعالیت در حوزۀ دارایی دیجیتال” مطابق با مقررات ضد پولشویی این کشور از تاریخ 11 اکتبر دارای مجوز ثبت شده است.

در این اطلاعیه آمده که این اقدام رسماً به Cripterium اجازه داده تا به فعالیت در زمینۀ ارائۀ خدمات از طریق کیف پول رمز ارزی خود از جمله ارائۀ خدمات در زمینۀ معاملات رمز ارز و حوزۀ پرداخت به “تمامی شهروندان انگلیس” ادامه دهد. صدور این مجوز در بحبوحۀ درگیری Brexit با برنامه هایی که برای آینده دارد، اهمیت بسزایی دارد؛ چراکه برای Crypterium فرصتی را فراهم کرده تا به همان میزان کارآیی برای مشاغل انگلیسی و همچنین مشاغل دیگر کشورهای پشتیبانی شده برسد.

باتوجه به این اطلاعیه، اپلیکیشن کیف پول رمز ارزی Crypterium در بیش از 170 کشور در سراسر جهان در دسترس بوده و از زمان آغاز به کار تاکنون بیش از 400,000 کاربر جذب کرده است.

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: cointelegraph.com