193 میلیون XRP مابین صرافی بایننس و Top-Tier جابجا شده است

طی 13 ساعت گذشته، بالغ بر 193 میلیون XRP توسط بزرگترین صرافی ارزهای رمزنگاری شده از لحاظ حجم معاملاتی، یعنی بایننس جابجا شده است.

Whale Alert گزارشی منتشر نموده مبنی بر اینکه طی 13 ساعت پیش مقدار سرسام آوری از XRP به ارزش $125,121,179 توسط دو مورد از بزرگترین پلتفرم های معاملاتی ارزهای رمزنگاری شده جابجا شده است.

صرافی بایننس و بیتگو (BitGo) چند مورد بستۀ حمایتی به یکدیگر ارسال داشته اند. تیم تحقیقاتی Whale Alert اطلاعاتی را به اشتراک گذاشته اند که از چند مورد از بسته های ارسالی در اقسام 65 میلیون XRP، 40 میلیون XRP (2 مورد)، و 24 میلیون XRP (2 مورد) خبر می دهد.

این نقل و انتقالات توسط صرافی بایننس و بیتگو که بعنوان یک صرافی و نگهدارندۀ ارزهای رمزنگاری شده به مؤسسات مالی خدمات ارائه می دهد، انجام شده است. بیتگو همچنین از XRP های غول صنعت رمزنگاری یعنی ریپل نیز محافظت می نماید.

C:\Users\Administrator\Desktop\CaFFFFFFFFFpture.PNG

با چشم دوختن صرافی کوین بیس به لیست کردن مجدد XRP، قیمت این ارز رمزنگاری شده تا $0.6489 افزایش یافته است.

همانطور که چندی پیش توسط Coinnews.pw گزارش شد، هفتمین ارز رمزنگاری شدۀ بزرگ جهان یعنی XRP پس از اعلامیۀ اطمینان بخش برد گارلینگ هاوس در مورد موفقیت شرکت ریپل در نبرد حقوقی خود در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) که با عنوان سگ نگهبان از آن نام برد، به بالاترین رکورد 39 روزۀ خود دست یافت.

در روز جمعه XRP به سطح قیمتی $0.609 رسید. به هر حال امروز XRP همچنان به روند رو به رشد خود ادامه می دهد و در حال حاضر با توجه به داده های CoinMarketCap در قیمت $0.6489 دست به دست می گردد.

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: u.today