THORSwap انتقالات میان بلاک چینی خود را دوباره از سر می گیرد

کاربران THORSwap هم اکنون می توانند انتقالات خود را از طریق شبکه های بیت کوین، لایت کوین، اسمارت چین بایننس، و بیت کوین کش انجام دهند.

صرافی غیرمتمرکز THORSwap که فعالیتی در گسترۀ بلاک چین های مختلف دارد پس از آنکه شبکۀ THORSwap در عرض سه ماه پس از راه اندازی طی حملات نفوذی تکان دهنده ای آفلاین شده بود، حال به نظر می رسد دوباره سر پا شده است.

این شبکۀ مبتنی بر Cosmos هدف پشتیبانی از معاملات غیرمتمرکز میان شبکه های بلاک چینی مختلفی ازجمله بیت کوین و اتریوم را دنبال می کند. باتوجه به گزارشی از پیشرفت این پروژه که در 12 اکتبر ارائه شده، تیم پشت پروژۀ صرافی غیرمتمرکز THORSwap تا جایی پیش رفته اند که موفق شده اند فعالیت چهار مورد از پنج شبکه ای که پیش از از کار افتادن در جولای گذشته پشتیبانی می شدند دوباره از سر گرفته شود.

با این به روزرسانی اعلام شده THORSwap فعالیت مبادلاتی خود میان شبکه های بیت کوین، بیت کوین کش، لایت کوین، و اسمارت چین بایننس را از سرگرفته وهمچنین این تیم در حال حاضر پروسۀ بازیابی پشتبانی از شبکۀ اتریوم را دنبال می کند.

THORSwap در ادامه اعلام داشته که در حال کار بر روی ایجاد امکانی برای پشتیبانی از شبکۀ استیبل کوینی Terra و مرکز ارائۀ خدمات مالی شبکۀ Cosmos یعنی Gaia می باشد. ادغامات بیشتر با سایر دارایی های رمزنگاری شدۀ دیگری نظیر دوج کوین، Decred، Haven، و مونرو نیز در دست توسعه است.

این تیم همچنین در تلاش است تا عملکرد نودهای شبکه را بهبود بخشد.

THORSwap شبکۀ بسیار محافظت شدۀ خود یعنی chaosnet را در ماه آوریل پس از راه اندازی سیستم های اولیۀ THORChain در جولای 2020 راه اندازی کرده بود.

شبکۀ THORChain علیرغم اینکه فعالیت خود را با موفقیت آغاز کرده بود در خلال ماه های ژوئن و جولای سه مرتبه مورد حملۀ هک قرار گرفت که این شبکه را مجبور کرد برخی از خدمات خود را آفلاین کند.

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: cointelegraph.com