3 آلت کوینی که با رشد بیت کوین، به ماه صعود کردند

پس از آن که یک شاخص کلیدی معاملاتی فرارسیدن “بهار آلت کوینی” را مژده داد و هم زمان بیت کوین نیز به $52,000 رسید، توکن های ROSE، PRQ و AVA صعود قابل توجهی را تجربه کردند.

با نبرد گاوهای بیت کوینی برای تسلط بر $51,500 در 6 سپتامبر، در سراسر بازار رمز ارز موجی از قدرت طلبی مشاهده شد.

آلت کوین ها با رشدهای بالای 20 درصدی که داشته اند گویا از قدرت نمایی بیت کوین نهایت بهره را برده، و شاخص بهار آلت کوینی Cointelegraph Markets Pro همچنان موافقت شرایط بازار با رونق بیشتر آلت کوین ها را تأیید می کند.

7 آلت کوین برتر از لحاظ رشد قیمتی در بازه روزانه. منبع: Cointelegraph Markets Pro

داده های ارائه شده توسط Cointelegraph Market Pro و TradingView نشان می دهند که Rose توکن اختصاصیOasis Network، PRQ توکن اختصاصی Parsiq، و AVA توکن اختصاصی Travala در میان سایرین بیشترین رشد قیمتی را در 6 سپتامبر رقم زده اند.

Oasis Network یک پروتکل بلاک چینی ارائه دهندۀ قابلیت های بیشتر برای محافظت بیشتر از حریم خصوصی می باشد که پلتفرم امنی را برای انجام امور مالی و برخورداری از یک سیستم مدیریت اطلاعاتی مسئولانه ارائه می دهد.

باتوجه داده هایی که در نمودار ارائه شده توسط Cointelegraph Markets Pro قابل مشاهده است VORTECS Score در تاریخ 1 سپتامبر پیش از رشد قیمتی اخیر ROSE سیگنال آغاز این روند گاوی را نشان داده است.

VORTECS Score در مقایسه با قیمت ROSE. منبع: Cointelegraph Markets Pro

Parsiq، یک پلتفرم تحلیلی مبتنی بر بلاک چین می باشد که توکن اختصاصی آن یعنی PQR در 26 سپتامبر رشدی 51 درصدی داشته است.

3 آلت کوینی که با رشد بیت کوین، به ماه صعود کردند

VORTECS Score در مقایسه با قیمت PRQ. منبع: Cointelegraph Markets Pro

Travala پلتفرمی پیشتاز در عرصۀ ارائۀ تورهای مسافرتی برپایۀ سیستم ثبت بلاک چینی می باشد که برای بالغ بر 90,000 مقصد در 230 کشور در سراسر جهان خدمات پرواز و اقامت ارائه می دهد.

VORTECS Score در مقایسه با قیمت AVA. منبع: Cointelegraph Markets Pro

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: cointelegraph