سناتور ایالت وایومینگ بیت­کوین را به عنوان یک ذخیره ارزش “عالی” می­داند

به گزارش خبرنگار سایت coinnews.pw، سناتور سینتیا لومیس از ایالت وایومینگ، نشان داد که چگونه او تبدیل به یک طرفدار سرسخت بیت­کوین (BTC) شده است.

در آخرین قسمت The Pomp Podcast، این سناتور ایالت وایومینگ، بیت­کوین (BTC) را به عنوان “ذخیره عالی ارزش” شناخته و ادعا کرد که باید بخشی از سبد سرمایه­گذاری هر شخص را بیت­کوین پر کرده باشد. وی گفت:

“از آنجا که بیت­کوین دارای منبع محدودی است، من آن را ذخیره ارزش بسیار خوبی می­دانم.” در همین حال او اشاره می­کند که دلار “هر ساله” بی ارزش­تر و کم­ اهمیت­تر می­شود.

آموزش قانون­گذاران ایالات متحده

لومیس همچنین قصد دارد یک جلسه نوآوری مالی در مجلس سنای ایالات متحده تشکیل دهد تا به اعضای خود و کارمندانش در مورد بیت­کوین (BTC) و سایر فرصت های موجود در صنعت ارزهای رمزپایه آموزش دهد.

وی همچنین می­خواهد با این روایت جعلی ضد رمزنگاری مبنی بر اینکه بیت­کوین (BTC) و سایر ارزهای رمزپایه توسط مجرمان استفاده می­شود، مبارزه کند. وی در مورد این موضوع گفت:

” طبق Chainalysis، آنچه ما می­دانیم، جرایم مالی مربوط به ارزهای رمزپایه، کوچکتر از فعالیت­های جنایی با پول­های کاغذی است، و مقررات رمزنگاری باید فضایی برای نوآوری بگذارند.”

این نماینده مجلس تأکید کرد که چین از نظر پیشرفت در صنعت رمزنگاری بسیار جلوتر از ایالات متحده است و قول داد که در تهیه ارز دیجیتال خود (CBDC) به بانک مرکزی ایالات متحده کمک کند.

چگونه لومیس مدافع بیت­کوین شد

هنگامی که او در حال تعریف ماجرای خود در راه تبدیل شدن به یک طرفدار بیت­کوین بود، لومیس ادعا کرد که بخشی از دلیل ورود وی به رمزنگاری، خزانه­دار بودن در دولت بود.

او همچنین از داماد خود که “بسیار دانشمند” در مورد بیت­کوین (BTC) است کمک گرفت. در واقع، او لومیس را برای خرید بیت­کوین برای اولین بار در سال 2013 متقاعد کرد.

وقتی صحبت از مقررات رمزنگاری می شود، وایومینگ نوآورترین ایالت در کشور آمریکا می­باشد.

با وجودی که لومیس از خریداران اولیه­ی بیت­کوین (BTC) بوده، خیلی از آن را مالک نیست. طبق مدارک افشا شده، دارایی شخصی وی بیش از 100000 دلار نیست (سایت اخبار ارزهای دیجیتال– کوین ­نیوز). سناتور ایالت وایومینگ بیت­کوین را به عنوان یک ذخیره ارزش “عالی” می­داند

منبع: U.Today