احتمال افزایش فشار فروش بیت­کوین هم­زمان با سال نو چینی

به گزارش خبرنگار سایت coinnews.pw، بخش تجزیه و تحلیل شرکت Stack Funds پیش­بینی کرده که هنوز قیمت کف بیت­کوین (BTC) با توجه نزدیک شدن به سال جدید چینی پدیدار نشده است.

بر اساس تجزیه و تحلیل اخیر، تعطیلات سال نو چین در 12 فوریه می­تواند تأثیری غیرمستقیم بر قیمت بیت­کوین (BTC) داشته باشد و فروش بالایی را در بازار ایجاد کند.

طبق گزارش 28 ژانویه توسط شرکت امور سرمایه­گذاری ارزهای رمزپایه­ی Stack Funds، ممکن است فشار مداوم فروش بر قیمت بیت­کوین (BTC) در کوتاه­مدت ادامه داشته باشد، زیرا استخراج کنندگان آسیایی به طور فزاینده­ای سودهای خود را طی تعطیلات یک هفته آینده نقد می­کنند.

با توجه به اینکه بیش از 60٪ استخرهای استخراج جهانی بیت­کوین (BTC) در چین واقع شده، لنارد نئو مدیر بخش تحقیقات Stack Funds، اظهار داشت که احتمالا فشار فروش زیادی از سوی ماینرهای چینی بر بازار بیت­کوین وارد خواهد شد. این محقق اظهار داشت که شاخص موقعیت ماینر یا MPI اخیراً با افزایش چشمگیری روبرو شده که نشان­دهنده­ی عقب­نشینی بعدی قیمت بیت­کوین است. همانطور که خبرگزاری کوین­تلگراف (Cointelegraph) گزارش داد، MPI در اواسط ژانویه 2021 به بالاترین سطح از سال 2019 رسیده است.

نئو سپس نتیجه­گیری کرد که فروش مداوم همزمان با تعطیلات پیش رو، نشان می­دهد که قیمت کف بیت­کوین هنوز دیده پدیدار نشده است.

سال نو چینی یکی از بزرگترین تعطیلاتی است که در این کشور جشن گرفته می­شود و مانند هر تعطیلات سال نوی دیگری، معمولاً با افزایش هزینه­ها همراه است.

جامعه رمزنگاری مدتهاست که نگران جشن­های سال نو چینی می­باشد که همواره از نظر تاریخی عاملی برای کاهش (کوتاه­مدت) قیمت بیت­کوین (BTC) بوده است (سایت اخبار ارزهای دیجیتال– کوین ­نیوز).

شما با خبر ” احتمال افزایش فشار فروش بیت­کوین هم­زمان با سال نو چینی ” از سایت coinnews.pw همراه بودید.

منبع: Cointelegraph.com