تیم شیبا اینو به سرمایه گذاران SHIB از کلاهبرداری ها هشدار می دهند

تیم توسعه دهندگان شیبا اینو در مورد کلاهبردارانی که با جعل هویت و با کاربرانی جعلی خود را به عنوان تیم رسمی آن جا می زنند به سرمایه گذاران SHIB هشدار داده است.

تیم پشت رمز ارز شیبا اینو (SHIB) در مورد کلاهبرداری های آنلاینی که این روزها عمدتاً سرمایه گذاران علاقه مند به توکن SHIB را مورد هدف قرار می دهند هشداری عمومی صادر کرده است.

در این هشدار که برای جلوگیری از گرفتار شدن در دام کلاهبرداران با انتشار یک توییت اعلام شده از روش های مختلفی که برای فریب دادن قربانیان ناآگاه از جامعۀ شیبا اینو استفاده می شود، توضیح داده شده است.

در این پیام هشداردهنده اعلام شده: “یک گروه تلگرامی جعلی شیبا در تمام رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود. کلاهبرداران مذکور هویت حساب های رسمی را جعل می کنند و کاربران جعلی ایجاد می کنند. این کلاهبرداران به پست های عمومی پاسخ می دهند.”

در شرایطی که شیبا اینو هرچه بیشتر نظر میلیونرها و میلیاردرهای کریپتویی مشتاق را به خود جلب می کند، افراد سودجو نیز از این فرصت برای فریب دادن سرمایه گذاران بی احتیاط در پلتفرم های رسانه های اجتماعی از جمله توییتر و تلگرام هرچه بیشتر سوءاسفاده می کنند. هشتگ های #shib، #shibarmy، #leash ، #shibaswap و #bone از روش های رایجی است که برای آگاهی رسانی به قربانیان احتمالی جعل هویت حساب های رسمی و مورد هدف قرار گرفتن آن ها استقاده می شود.

علاوه بر این، هشدار Shiba Inu در مورد این کلاهبرداری ها حاکی از آن است که این تیم هیچ نوع تبلیغاتی از نوع ایردراپ های تشویقی، پاداش یا هدیه ندارد. به طور کلی، از سرمایه گذاران انتظار می رود که از اشتراک گذاری کلیدهای کیف پول، اعتبارنامه ها یا پیوستن و دنبال کردن حساب های جعلی رسانه های اجتماعی خودداری کنند.

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: cointelegraph.com