1.6 میلیون نفر از Robinhood کیف پول شیبا اینو را تقاضا دارند

با رشد لیست افرادی که در انتظار کیف پول شیبا اینو به سر می برند به 1.6 میلیون نفر، Robinhood برای اضافه کردن این رمز ارز به فهرست خود تحت فشار قرار گرفته است.

Christian Brown مدیر ارشد اجرایی Robinhood به جامعۀ سرمایه گذاران شیبا اینو چراغ سبز نشان داده، اما همچنین خاطرنشان کرده که همواره امنیت اولویت این پلتفرم بوده تا “سود مقطعی” که قرار است از افزودن توکن های جدید به فهرست خود عاید شود.

Brown این اظهارات را طی گفت و گویی در برنامۀ Crypto Goes Mainstream که به صورت زنده در تاریخ 10 نوامبر از طریق YouTube پخش شد در پاسخ به پرسشی که در خصوص شیبا اینو مطرح شده بود بیان داشت:

“یکی از موارد جالب توجه برای من این است که می بینم جامعۀ متقاضی چنین کوین هایی به طور جدی به ما روی می آورند و خواستۀ خود را با ما مطرح می کنند.”

با این حال، Brown هیچ حرفی از قطعیت اضافه شدن شیبا اینو به این اپلیکیشن معاملات سهام آمریکا و رمز ارز نزده است. در حال حاضر SHIB با 30 میلیارد دلار ارزش بازاری که دارد یازدهمین رمز ارز بزرگ فهرست بزرگترین رمز ارزهای جهان از لحاظ ارزش بازار می باشد.

جامعۀ طرفداران شیبا اینو کمپینی برای متقاعد کردن Robinhood نسبت به افزودن شیبا اینو به فهرست معاملاتی خود تشکیل داده و به این منظور طوماری توسط بیش از نیم میلیون نفر در change.org امضا شده است.

Brown در ادامه اظهار داشته که Robinhood از آن دست شرکت هاییست که “امنیت اولیوتشان اصلیشان است” و با دقت ریزترین جوانب افزودن یک توکن جدید به فهرست معاملاتی خود را از لحاظ تطابق با مقررات می سنجد.

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: cointelegraph.com