توسعه دهندگان بلاکچین ICON امکان ادغام با Polkadot را فراهم می آورند

این راهکارِ فراهم کنندۀ امکان همکاری، که توسط ICON ارائه شده است، توسعه دهندگان را قادر می سازد تا بتوانند برنامه هایی کاملاً غیر متمرکز میان بلاکچینی بسازند و بدین ترتیب شرکت کنندگان در این شبکه از اکوسیستم بلاکچین های مختلف بهره مند خواهند شد.

گروه فعال در زمینۀ BTP (پروتکل انتقالات میان بلاکچینی)، تیمی از اعضای اصلی ICON و توسعه دهندگان سوم شخصی که در راستای تحقق قابلیت همکاری واقعی بلاکچین های مختلف فعالیت می کنند، اولین ادغام و همکاری خود را با اکوسیستم پولکادات اعلام نموده اند. Acala، Moonbeam، Edgeware و Plasm چهار نامزد برتر پاراچین در اکوسیستم پولکادات، در راهکار امکان همکاری از طریق پروتکل انتقالات میان بلاکچینی ICON همکاری خواهند داشت. این امر توسعه دهندگان را قادر می نماید تا برنامه های پیچیده تری را با بهره مندی از زیر ساخت های متنوعی از بلاکچین ها ایجاد نمایند.

حتی اگر فناوری بلاکچین مسیری طولانی را طی کرده باشد ، راه حل های بلاکچین همچنان محدود هستند زیرا برای برقراری ارتباط با شبکه های دیگر به واسطه ها یا اشخاص ثالث نیاز دارند. از آنجا که اغلب زیرساخت های بلاکچینی برای ارتباط با زنجیره های دیگر به سایر سیستم های متمرکز وابسته است، دستیابی به هدف اصلی تمرکززدایی غیرممکن می شود.

پولکادات، ICON و گروه فعال آن در زمینۀ پروتکل انتقالات میان بلاکچینی در تلاش برای رسیدن به یک راهکار همکاری، امکانی را برای ایجاد برنامه هایی کاملاً غیرمتمرکز که بصورت میان بلاکچینی اجرا می شوند فراهم می نمایند و بدین ترتیب آینده ای را برای توسعه دهندگان و شرکت کنندگان در شبکه ایجاد می کنند تا با یکدیگر ارتباط برقرار نموده و موقعیت های مد نظر خود را در شبکه های بهم پیوسته و اکوسیستم بومی خود جستجو نمایند.

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: cryptoninjas.net