درآمد حاصل از کارمزد تراکنش­ های PayPal از زمان افزودن رمزنگاری 11.8٪ افزایش یافته است

به گزارش خبرنگار سایت coinnews.pw، این غول پرداخت گفته که مشتریانی که رمز عبور را از طریق این پلت­فرم خریداری کرده­اند، دو برابر بیشتر از قبل وارد سیستم شده­اند.

در سه ماهه آخر سال 2020، PayPal 16 میلیون حساب خالص فعال جدید به دست آورد و 277 میلیارد دلار از کل پرداخت را به عهده گرفت.

درآمدPayPal از زمان آغاز خرید و فروش رمزنگاری در اواخر سال گذشته است. این لیست انتظار برای برای معامله با بیت­کوین(BTC)، اِتر(ETH)، لایت­کوین (LTC) و بیت­کوین­کش (BCH) را برای همه 350 میلیون کاربر خود در 12 نوامبر سال 2020 به پایان رساند.

درآمد معاملات PayPal با حدود 12٪ افزایش از دوره قبلی مالی به 5.7 میلیارد دلار رسید. این شرکت همچنین یادآوری می­كند كه درآمد حاصل از کارمزد خرید، فروش و حفظ رمزنگاری خود را تشخیص خواهد داد، اما تراکنش­های مربوط به رمزنگاری را در كل حجم پرداخت خود شامل نخواهد نمود.

درآمد حاصل از کارمزد تراکنش­های PayPal در ادوار مالی مختلف

قابل ذکر است، هزینه­های PayPal در فناوری سال به سال با بیش از 30٪ افزایش به 732 میلیون دلار رسیده است (سایت اخبار ارزهای دیجیتال– کوین­ نیوز). درآمد حاصل از کارمزد تراکنش­ های PayPal از زمان افزودن رمزنگاری 11.8٪ افزایش یافته است

منبع: Coindesk.com