مدیرعامل Paxful شایعات در مورد افشای اطلاعات از صرافی را انکار می کند

یک پایگاه دادۀ سرقت شده حاوی اطلاعات کاربران صرافی Paxful به بازار آنلاینی به نام Raif Forums راه یافته است.

یک فروشنده در بازار آنلاین Raid Forums اطلاعات سرقت شدۀ یک پایگاه اطلاعاتی که گفته شده شامل اطلاعات محرمانۀ حدود 4.8 میلیون نفر مشتری و کارمند صرافی معملات همتا به همتای بیت کوین Paxful می باشد را به حراج گذاشته است.

فروشنده که با نام مستعار “mafufi” به فعالیت خود ادامه می دهد در توضیحات خود آورده که این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، آدرس ایمیل، آدرس محل سکونت و رمز ورود مشتریان صرافی Paxful می باشد.

Mamufi امروز نمونه ای از اطلاعات کارمندان را منتشر نموده و برای کل پایگاه داده مبلغ یک بیت کوین (BTC) معادل $58,000 دلار آمریکا را در زمان نگارش این خبر، تعیین نموده است.

اما رای یوسف مدیرعامل Paxful طی توییتی اظهار داشت که این جریان صحت ندارد و در توضیحات خود آورده است: “هیچ گونه اطلاعاتی از کاربران فاش نشده است، و هیچ وقت هیچ گونه تخلفی توسط کاربران ما صورت نگرفته است.” وی افزود: “اطلاعاتی که آن افراد در دست داشته اند سوابق قدیمی کارمندان از یک سایت ارائه دهندۀ خدمات حقوق و دستمزد بوده که ما دیگر از آن استفاده نمی کنیم.”

C:\Users\Administrator\Desktop\CaptuHHHHHHHre.PNG

اظهارات یوسف برخی از شبهه هایی که mafufi هنگام تلاش برای فروش این اطلاعات با آنها مواجه بود را برطرف می نماید. کاربران به این موضوع اشاره داشتند که صرافی Paxful هیچ تخلفی را گزارش نکرده است و مبلغ یک بیت کوین (BTC) برای چنین فاجعه ای رقم ناچیزی به نظر می رسد.

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: decrypt.co