شرکت MicroStrategy معادل 10 میلیون دلار دیگر بیت­کوین خریداری نمود

به گزارش خبرنگار سایت coinnews.pw ، از 23 ژانویه 2021، شرکت سهامی عام MicroStrategy با خرید دوباره­ی بیت­کوین (BTC)، جمع دارایی بیت­کوین در حساب خود را افزایش داد. طبق آخرین اعلامیه شرکت MicroStrategy 10 میلیون دلار بیت­­کوین خریداری کرد که به طور متوسط ​​باید حدود 32،808 دلار برای هر بیت­کوین پرداخت کند (سایت اخبار ارزهای دیجیتال).

خبر تنها 22 درصد از ذخایر بیت کوین برای خرید مانده را نیز مطالعه کنید.

مدیریت این شرکت به گونه­ای بود که در شرایط بازار صعودی بوجود آمده­ی اخیر، سود سرشاری را برای شرکت حاصل نمود. طبق گزارشات در ابتدای شروع صود بازار یعنی هنگامی که بیت­کوین (BTC) به 13000 دلار نزدیک می­شد، MicroStrategy طی دو ماه حدود 100 میلیون دلار از خرید بیت­کوین درآمد کسب کرد.

پیشنهاد کوین نیوز: خبر افزایش حجم معاملات روزانه Binance به بیش از 80 میلیارد دلار را نیز مطالعه کنید

علاوه بر این، طبق گفته­ی مایکل سایلور مدیر عامل شرکت MicroStrategy، این سرمایه­گذاری “باعث افزایش دید کلی”شرکت در بازار شده است.

پیشنهاد کوین نیوز: خبر افزایش محسوس تعداد نهنگ­های بیت­کوین را نیز مطالعه کنید

به طور کلی، این شرکت دارای 70،784 واحد بیت­کوین (BTC) با ارزش بیش از 1.13 میلیارد دلار در ذخیره خزانه خود است. مقدار قابل ملاحظه­ی بیت­کوین در خزانه­­ی شرکت، باعث می شود که بزرگترین دارنده دارایی در لیست شرکت های دیگر باشد که در BTC سرمایه گذاری کرده اند.

این شرکت اتفاقاً اولین شرکت سهامی عام است که خرانه­ی دارایی­های خود مقدار قابل توجهی بیت­کوین (BTC) اندوخته است (سایت اخبار ارزهای دیجیتال).

متشکریم که خبر شرکت MicroStrategy معادل 10 میلیون دلار دیگر بیت­کوین خریداری نمود را از کوین نیوز مطالعه فرمودید.

منبع: Coindesk.com