اِلروند (EGLD) کیف پول و نرم ­افزار پرداخت Maiar را معرفی می­کند

شبکه اِلروند (EGLD) که یک پلت­فرم بلاک­چین بسیار مقیاس­پذیر با الگوریتم امن اثبات سهام (PoS) می­باشد، اعلام نموده که نسخه­ی نهایی نر­افزار پرداخت خود، با نام مایار (Maiar)، آماده­ی راه­اندازی در شبکه اصلی است.

به گزارش خبرنگار سایت coinnews.pw، طی یک کنفرانس مطبوعاتی، قرار است شبکه الروند (EGLD) از مایار که یک کیف پول ارز رمزنگاری شده و نرم­افزار پرداخت برای کاربران تلفن­های هوشمند می­باشد، رونمایی شود.

از اهداف بلندپروازانه­ ی این سیستم پرداخت، از بین بردن اشکالات سیستم­های پرداخت دیگر مانند PayPal، Google Pay و Revolut به روشی غیرمتمرکز و مقیاس­پذیر می­باشد.

پیشنهاد مطالعه از کوین نیوز: افزایش تعداد نهنگ­های دارای بیش از 10 هزار اِتر

این ابزار جدید از تمام قدرت 100 هزار TPS شبکه­ی اِلروند (Elrond Network) استفاده خواهد کرد. تیم فنی اِلروند تأکید کرده که معاملات در این برنامه فوری، ایمن و کم­هزینه خواهد بود.

 

 

پیشنهاد میکنیم این خبر را نیز مطالعه کنید : احتمال اضافه شدن ارزهای رمزپایه به شبکه­ های پرداخت ویزا

علاوه بر این، تیم پروژه اطمینان دارند که نسخه جدید به دلیل رابط بصری و جعبه ابزار غنی، دروازه مناسبی برای تازه واردین به دنیای رمزنگاری خواهد بود. ویژگی­های آن معادل ویژگی­های ارائه شده توسط برنامه­های متمرکز است. همانند آنها، کاربر برای ارسال و دریافت پرداخت به چیزی غیر از تلفن هوشمند و اتصال به اینترنت نیاز ندارد.

آیا میدانید 4 کشوری که در سال 2021 بیشترین جستجو را در مورد بیت­کوین داشته­ اند

در کل 200 هزار کاربر در سراسر جهان برای دسترسی زودهنگام به این برنامه ثبت نام کرده­اند. اکنون این برنامه برای دانلود در App Store و Google Play، دو بازار پیشرو نرم افزارهای موبایل در دسترس است (سایت اخبار ارزهای دیجیتال– کوین ­نیوز). شما با خبر ” اِلروند (EGLD) کیف پول و نرم ­افزار پرداخت Maiar را معرفی می­کند ” از سایت خبری کوین نیوز همراه هستید.

منبع: U.Today