وضعیت کلی فروش و ذخیرۀ بیت کوین های استخراج شده مثبت می شود

پس از گذراندن هفته هایی با نوسانات پیچ در پیچ، آغاز آپریل برای بیت کوین (BTC) خوش یمن بوده است. پس از پایان رکورد شکنی 6.4 میلیارد دلاری، عملکرد بیت کوین (BTC) طی چند روز اخیر بسیار کم نوسان بوده است. با مراجعه به شاخص نوسانات بیت کوین (BTC) مشاهده می شود نوسانات 30 روزۀ آن از بالاترین نرخ 5.34 درصدی در نهم مارس به 3.42 درصد در زمان نگارش این مقاله کاهش یافته است.

از زمانی که تصمیم کلی استخراج کننده های بیت کوین تغییر کرد و از روز سه شنبه در وضعیت مثبت قرار گرفت، استخراج کننده ها به ذخیرۀ این ارز رمزنگاری شده ادامه داده اند. تغییر در موضع کلی استخراج کننده ها، از جریان ورودی سرمایه در نتیجۀ معاملات استخرهای استخراج برای فروش بیت کوین (BTC) ناشی می شود. در صورت مثبت بودن این معیار، تعداد کل بیت کوین (BTC) های فروخته شده توسط استخراج کننده ها کمتر از مقدار ذخیره شده می باشد.

C:\Users\Administrator\Desktop\CapturRRRRRRRRe.PNG

این یک شاخص صعودی است، چراکه این تجمع دوباره نشان می دهد که استخراج کننده ها تمایل دارند به حدس خود در مورد افزایش قیمت بیت کوین (BTC) در آینده امید داشته باشند. از ابتدای آوریل این تغییر موضع معاملاتی با 4,514 کوین در روز به اوج خود رسید و پس از آن همچنان افزایشی باقی مانده است. آخرین باری که استخراج کننده ها در چنین سطوحی تجمع داشته اند دسامبر سال 2020 بوده است، برهه ای که ارزش بیت کوین (BTC) از $20,000 به $40,000 دو برابر شد.

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: bitcoinist.com