مدیرعامل کراکن: تا سال 2022 هر بیت کوین (BTC) به مقدار یک لامبورگینی ارزش خواهد داشت

با توجه به شرایط تهدیدآمیز کاهش قیمت دلار، جسی پاول معتقد است که لامبورگینی و بوگاتی در آینده معیار بهتری برای سنجش ارزش بیت کوین (BTC) خواهند بود.

جسی پاول مدیرعامل صرافی کراکن در مصاحبۀ خود با بلومبرگ، با تأکید بر تورمی بودن ذات ارزهای فیات، توضیح داد که چرا اعتقاد دارد پیش بینی های طولانی مدت قیمت بیت کوین (BTC) بر پایۀ دلار، مبهم هستند.

در پاسخ به پرسشی که از پاول برای پیش بینی وضع قیمت تا پایان سال شد، مدیرعامل کراکن گفت: “من فکر می کنم که قبلاً گفته ام که بیت کوین به بی نهایت می رود و به نوعی درک آن سخت است چرا که من [در این مورد دارم] آن را به معیار دلار می سنجم”

پاول با معرفی معیارهایی جایگزین برای سنجیدن ارزش بیت کوین (BTC) تخمین زد که احتمالاً ارزش آن از “قیمت” فعلی (یک واحد بیت کوین (BTC) معادل یک خودروی مدل 3 تسلا) به “یک واحد بیت کوین (BTC) معادل یک لامبورگینی” تا پایان سال، و به ” یک واحد بیت کوین (BTC) معادل یک بوگاتی” تا سال 2023 افزایش یابد. وی افزود:

“خطاب به جامعۀ سرمایه گذاران ارزهای رمزنگاری شده عرض می کنم، از نظر بنده سنجیدن بیت کوین (BTC) با چنین معیارهایی بسیار آسان تر می باشد چراکه شما هیچگاه مطمئن نخواهید بود که چه بر سر دلار آمریکا خواهد آمد. در این شرایط احتمال تخمین ده ها برابر رشد با دلارهایی که در طول یک سال از هم اکنون چاپ می شوند وجود خواهد داشت، بنابراین سنجیدن بیت کوین (BTC) در برابر دلار آمریکا واقعاً سخت خواهد بود.”

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبعcointelegraph.com