ایجاد کمپین توسط صرافی­های هندی برای جلوگیری از منع احتمالی رمزنگاری است

به گزارش خبرنگار سایت coinnews.pw، این صرافی­ها وب­سایت­هایی را راه­اندازی کرده­ اند که به هواداران برای ارسال ایمیل به اعضای پارلمان کمک می­کند.

صرافی­های ارز رمزنگاری شده در هند، ابتکار عمل مشترکی را برای متقاعد کردن مجلس به منظور تنظیم مقررات ارزهای رمزنگاری شده، به جای تحریم کامل آن­ها آغاز کرده­اند.

این کمپین در پاسخ به برنامه دولت تحت عنوان “ارز رمزنگاری شده و تنظیم لایحه رسمی ارز دیجیتال 2021” آغاز شده است که به طور بالقوه توسعه روپیه دیجیتال را در حالی که “ارزهای رمزپایه خصوصی” را ممنوع می­کند، ایجاد خواهد کرد. در حالی که دقیقاً هدف این لایحه برای ارزهای رمزپایه مانند بیت­کوین (BTC) و اِتر (ETH) روشن نیست، اما این صنعت نگرانی­هایی دارد.

این کمپین قرار است در شبکه­های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود و حامیان دوستان خود را برچسب­گذاری (Tag) می­کنند و از آنها می خواهند که این پیام را به اشتراک بگذارند.

نیشچال شتی، مدیرعامل صرافی ارزهای دیجیتال WazirX متعلق به Binance، به وب­سایت CoinDesk گفت: “در طی یک روز، بیش از 10 هزار ایمیل از طریق indiawantscrypto.net از تمام نقاط کشور ارسال شده است.” “این یک لحظه حساس است و همه نگاه ها به هند است تا بفهمند آیا ما با این نوآوری در بازار مالی موافقیم یا مخالف.”

صنعت رمزنگاری هند از زمانی که دیوان عالی کشور ممنوعیت بانکیِ بانک مرکزی هند در خصوص صرافی­های ارز رمزپایه را در مارس 2020 لغو کرد، رشد چشمگیری داشته است.

با این حال، اخیراً یک وزیر هندی با اشاره به اینکه دولت قصد دارد معاملات غیرقانونی ارزهای رمزنگاری شده را محدود کرده و استفاده از آنها را در پرداخت­ها منع کند، اشاره کرد که ممکن است هرگونه ممنوعیت، محدود شود (سایت اخبار ارزهای دیجیتال– کوین­ نیوز). ایجاد کمپین توسط صرافی­های هندی برای جلوگیری از منع احتمالی رمزنگاری است

منبع: Coindesk.com