مطالعه جدید Ernst & Young: نظر یک سوم از مدیران صندوق های پوششی به کریپتو جلب شده است

باتوجه به نتایج یک مطالعه توسط Ernst & Young مشخص شده 31% از مدیران صندوق های پوشش ریسک و 24% از سرمایه گذاران دارایی های جایگزین در نظر دارند رمز ارز را به پرتفولیوی خود وارد کنند.

بر اساس مطالعه جدیدی که Ernst & Young بر روی چهار شرکت بزرگ حسابداری انجام داده، مشخص شده که سرمایه گذاران دارایی های جایگزین به آرامی به سمت ارزهای رمز ارز گرایش پیدا می کنند.

31% از مدیران صندوق های پوشش ریسک، 24% از سرمایه گذاران دارایی های جایگزین و 13% از مدیران سهام خصوصی اعلام کرده اند که قصد دارند تا یک یا دو سال آینده رمز ارز را به پرتفولیوی خود اضافه کنند. بر اساس این مطالعه، مدیران بزرگ ترین شرکت ها – صندوق های پوشش ریسک که بیش از 10 میلیارد دلار سرمایه تحت مدیریت دارند یا سرمایه گذارانی با 2 تا 10 میلیارد دلار – در مورد برنامه ریزی برای ورود به دنیای کریپتو بسیار مشتاق بودند.

“سرمایه گذاری جایگزین” یک اصطلاح کلی برای سرمایه گذاری بر هر چیزی غیر از سهام، اوراق قرضه یا پول نقد استفاده می شود؛ این می تواند شامل فلزات گرانبها، آثار هنری و املاک باشد. حتی می تواند یک کلاسور کارت های پوکمون کمیاب و هولوگرافیک یا کلکسیونی از شراب باشد.

حال ممکن است این طور به نظر برسد که ارزهای رمزنگاری شده در میان این جایگزین ها مناسب تر دیده شوند، اما اینطور نبوده است.

تنها 7% از مدیران و سرمایه گذاران صندوق های سرمایه گذاری بر روی دارایی های جایگزینی که برای مطالعه EY مصاحبه کردند، اعلام کرده اند که خودشان یا شرکتشان تاکنون “دارایی های مرتبط با رمز ارز” را در پورتفولیوی خود جای داده اند. در میان کسانی که در این جمعیت مورد مطالعه بر روی خود رمز ارزها سرمایه گذاری کرده بودند، تعامل با صرافی های ارائه دهندۀ خدمات در زمینۀ معاملات در بازارهای مشتقه (قرادادهای futures یا قرارداد اختیار معامله یا options) و تأمین مالی شرکت های بلاک چینی خصوصی رایج ترین روش سرمایه گذاری در این بخش بوده است.

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: decrypt.co