پذیرش رمزنگاری توسط شرکت ها، بر فوریت قوانین روشن رمزنگاری صحه می گذارد

به گزارش خبرنگار سایت coinnews.pw، شفافیت مقررات در صنعت رمزنگاری بیش از هر زمان دیگر، به ازای هر مقام، مورد نیاز است.

یک مقام مسئول در کمیسیون بورس و اوراق بهادار گفت، هنگامی که موسسات به فضای ارزهای رمزپایه می روند، نیاز به قوانین روشن در مورد دارایی های دیجیتال بسیار اهمیت پیدا می کند.

هستر پیرس کمیسر سازمان نظارت بر بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، معتقد است که قوانین شفاف ارزهای رمزنگاری شده بیش از هر زمان دیگری به دلیل استقبال روز افزون غول های تجارت مانند شرکت های تسلا و مسترکارد از ارز های رمزپایه، بیش از هر زمان دیگری مورد نیاز است.

بعد از اینکه ایلان ماسک مدیر عامل شرکت تسلا (Tesla) به سرمایه گذاری در بیت کوین (BTC) اشاره کرد، شرکت های بیشتری از جمله قدیمی ترین بانک ایالات متحده BNY Mellon و غول پرداخت Mastercard اعلام کردند که قصد دارند خدمات رمزنگاری را نیز معرفی کنند.

پیرس، در مورد پیامد های پذیرش رمزنگاری توسط موسسات بزرگ، به دنبال یک سری رویدادهای عظیم مربوط به رمزنگاری در چند هفته گذشته، با رویترز گفتگو کرد. وی گفت: “این امر به فوریت ما برای انجام سلسله ای از اقدامات برای شفاف سازی بیشتر در این زمینه می افزاید.”

پیرس که در جامعه رمزنگاری به طور گسترده به عنوان “مادر رمزنگاری” شناخته می شود، پیوسته از قوانین صریح رمزنگاری حمایت می کند و از SEC می خواهد وضوح بیشتری ارائه دهد تا صنعت رمزنگاری بدون ترس از قانون شکنی پیشرفت کند.

پیرس خاطرنشان کرد که دولت جدید ریاست جمهوری همراه با فشار رمزنگاری از سوی سرمایه گذاران نهادی می تواند چشم انداز جدیدی را در مورد تنظیم مقررات مربوط به رمزنگاری ارائه دهد:

“مساله فقط این نیست که برای مدتی شفاف سازی صورت گرفته و دولت جدید هم فرصتی برای نگاهی نو به این صنعت پیدا کند، بلکه همچنین لحظه ای است که کل بازیگران در بازار نگاه تازه ای به دنیای رمزنگاری بیاندازند.” (سایت اخبار ارزهای دیجیتال– کوین نیوز).

منبع: Cointelegraph.com