اِتریوم (ETH) و پولکادات (DOT) جهش تازه­ قیمت آلت­کوین­ها را رهبری می­کنند

اکوسیستم ارز رمزنگاری شده هفته سودآور دیگری را تجربه کرده است که بسیاری از برترین ارزهای رمزپایه سودهای چشمگیری را کسب کرده­اند.

بیشترین رشد مشاهده­شده در ارزش ارزهای رمزپایه توسط بیت کوین صورت گرفت. این افزایش قیمت بیت­کوین در رشد قیمت سایر ارزهای رمزپایه هم موثر بوده است ولی سود چشمگیر آلت­کوین­ها عمدتا توسط اِتریوم (Ethereum) و پولکادات Polkadot)) حاصل شده است. (با کریپتوکلاب همراه باشید)

اِتریوم: تنظیم سرعت

درصد رشد اِتریوم (ETH) طی هفته گذشته سرعت و استاندارد جدیدی را تعیین کرده است به طوری که ممکن بخشی از طرفداران بیت­کوین جذب خود کند. به گفته CoinMarketCap، دومین ارز رمزنگاری­شده­ی بزرگ با توجه به ارزش بازار در هفته گذشته 57.96٪ رشد کرد و در 24 ساعت گذشته و در زمان نوشتن این مقاله ، 29.78٪ افزایش یافته است. (کریپتوکلاب را دنبال کنید)

اِتریوم (ETH) به عنوان شبکه­ای برای اجرای برنامه­های مالی غیر متمرکز یا اصطلاحاً دیفای (DeFi) و پروژه­هایی پایه­ گذاری شده روی آن، در اصول خود قدرت نشان داده است. اکنون اِتریوم کمی بالاتر از 1000 دلار معامله می­شود که بالاترین قیمت آن در 2 سال گذشته است.

اِتریوم (ETH) در حال حاضر آماده است تا به افزایش ارزش خود ادامه دهد، همان­طور که در شاخص RSI حدود 79.13 نشان داده شده است که نشان­دهنده­ی یک حرکت صعودی قوی در بازار است. همان­طور که در نمودارهای زیر نشان داده شده است، حرکت کوتاه مدت اِتریوم بسیار صعودی است.

اِتریوم (ETH) و پولکادات (DOT) جهش تازه­ قیمت آلت­کوین­ها را رهبری می­کنند

منبع: TradingView

تحلیل قیمت پولکادات

پولکادات (DOT) با افزایش چشمگیر قیمت، ورود بزرگی به سال جدید انجام داد. مسلماً، توکن DOT شبکه پولکادات در میان ده توکن برتر با رشد عظیم 94.70٪ در 7 روز گذشته از نظر درصد، بالاترین رشد را است. (جدیدترین اخبار ارزهای دیجیتال در کریپتوکلاب)

رشد پولکادات (DOT) همچنان یکی از برترین داستان­های موفقیت سال 2020 برای اکوسیستم ارز رمزنگاری­شده می­باشد زیرا پولکادات در 30 روز گذشته نه تنها 90 درصد رشد کرده است، بلکه پیشرفت های رو به رشد، آن را وادار کرده است که به یکی از ده ارز رمزپایه برتر تبدیل شود.

تحلیل قیمت پولکادات

منبع: TradingView

همچنین تحلیل­های تکنیکال، پیش­بینی­های خوش­بینانه­ای را برای پولکادات (DOT) نشان می دهد. با شاخص شاخص قدرت نسبی (RSI) 60.36 و ارزش نوسانگر عالی (AO) بالاتر از صفر، پتانسیل پولکادات برای رشد بیشتر در کوتاه مدت امیدوار کننده است. با تجمع اخیر، DOT ممکن است طی چند روز آینده از مقاومت 10 دلاری عبور کند. (نگاهی نو به دنیای ارزهای دیجیتال با کریپتوکلاب)

منبع: Blockchain.news