تخلیه شدن بازار دوج کوین همزمان با اجرای برنامۀ SNL توسط ایلان ماسک

دوج کوین (DOGE) سرانجام به آنچه که مدت ها انتظارش را می کشید یعنی مطرح شدن در برنامۀ زندۀ شنبه شب دست یافت؛ اما علیرغم آنچه که هودلرها انتظارش را می کشیدند، اولین نتیجۀ آن یک تخلیۀ (دامپ) خشونت بار بوده است.

ایلان ماسک مدیرعامل تسلا و مُبَلِغ دوج کوین (DOGE) سرانجام در شب گذشته در مونولوگ افتتاحیۀ خود به این ارز رمزنگاری شده هم اشاره کرد. شروع کنندۀ این بحث مادر ایلان ماسک بود که پس از پیوستن به او در صحنه پرسید آیا هدیۀ روز مادر او دوج کوین (DOGE) خواهد بود؟ ماسک هم در جواب گفته بود که امکان دارد باشد.

در عرض چند دقیقه پس از آن دوج کوین (DOGE) از قلۀ 0.66 دلاری خود در ابتدای برنامه با 25 درصد ریزش به کمتر از 0.50 دلار سقوط کرد. تا این لحظه دوج کوین (DOGE) تا حدودی بهبود یافته و در زمان نگارش این خبر در قیمت 0.52 دلار قرار دارد.

یک ساعت قبل از شروع این برنامه دوج کوین (DOGE) در قیمت 0.66 دلار و نسبت به بالاترین رکورد قیمتی تاریخ خود در 0.72 دلار در سطوح پایین تری قرار داشت.

مسلماً در این میان جو منفی نیز دخیل و تأثیر گذار بوده است؛ ایلان ماسک به شخصه به نظر می رسید که سعی دارد هیجان ایجاد شده را با توییتی با این مضمون که “محتاطانه سرمایه گذاری کنید”، آرام نماید. بسیاری از داده های اخیر نشان می دهند که بسیاری از سرمایه گذاران احتمالاً در حال جمع آوری سودهای حاصل شدۀ خود در بازار دوج کوین (DOGE) و مهاجرت به سایر بازارهای رمزنگاری می باشند.

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: cointelegraph.com