دوج کوین هیچگاه تاکنون به این میزان مورد محبوبیت واقع نشده است

Adam Aron مدیرعامل AMC اعلام کرده که این غول سینمایی راه اندازی امکانی برای پرداخت هزینۀ بلیط فیلم از طریق دوج کوین تا پایان سال جاری را در نظر دارد و پلتفرم معاملات توکنیزۀ املاک و مستقلات RedSwan نیز همچنین پذیرش دوج کوین را در نظر دارد.

با وجود اینکه میزان تراکنش ها در شبکۀ دوج کوین به پایین ترین سطوح خود از سال 2017 رسیده است، اما در حال حاضر حضوری قدرتمند دارد.

در هفتۀ جاری [میلادی] شرکت های متعددی از تصمیم خود مبنی بر پذیرش دوج کوین اطلاع رسانی کردند؛ از جملۀ این شرکت ها Robinhood را می توان نام برد که اعلام کرده بود قرار است تا ماه آینده یک کیف پول رمز ارزی به عنوان قابلیت جدید در اپلیکیشن خود راه اندازی کند که از واریز و برداشت دوج کوین (DOGE) پشتیبانی می کند. Brian Markus که یکی از بنیانگذاران دوج کوین می باشد (اما دیگر در این پروژه فعالیت ندارد) صبح امروز در توییتر اظهار داشته:

“خیله خوب حالا که خبر دوج کوین در مورد کیف پول Robinhood کم چیزی نیست – چرا که بدین ترتیب راه برای بسیاری از کاربران به منظور استفادۀ واقعی از رمز ارز باز خواهد شد!- بیش از حد واکنش نشان دادن نسبت به آن اشکالی ندارد.”

در تاریخ 22 سپتامبر پلتفرم تجارت توکنیزۀ املاک و مستقلات RedSwan اعلام کرده بود که دوج کوین (DOGE) را در دو مورد از معاملات دیجیتال املاک در بازار خود خواهد پذیرفت. این شرکت فروش واحد های دو آپارتمان بزرگ به ارزش کلی 384 میلیون دلار را آغاز کرده است.

این دو معاملۀ دیجیتال املاک که به APLO و LHOK شناخته می شوند شامل حداقل سرمایه گذاری $1,000 – که در زمان نگارش این خبر به ارزشی معادل 4,447 DOGE برآورد می شود – بوده و سود سالانۀ 19 و 26 درصدی برای سرمایه گذاران در نظر گرفته شده است.

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: cointelegraph.com