گویا اپراتورهای دیتا سنتر روسیه از سرکوب های جدید ابایی ندارند

در شرایطی که روسیه تلاش دارد “به شیوه ای علنی تر استفاده از رمز ارز را منع کند” بزرگترین اپراتور مرکز دادۀ این کشور از این بابت ککش هم نمی گزد!

به گفتۀ مدیرعامل شرکت BitRiver بزرگترین ارائه دهندۀ خدمات جمعی استخراج رمز ارز در روسیه، بعید است که این شرکت تحت تأثیر سرکوب های جدید بانک روسیه در مورد رمز ارز قرار گیرد.

در تاریخ 15 سپتامبر بانک مرکزی روسیه اعلام کرده که این مقام همکاری با بانک های این کشور را با هدف منتفی کردن خدمات پرداختی صرافی های رمز ارزی آغاز کرده است.

گزارش شده Sergey Shvetsov معاون ارشد بانک روسیه اعلام کرده که این مقام نظارتی در حال در نظر گرفتن اصلاحاتی برای قانونی که بر “منع علنی تر استفاده از رمز ارز” تمرکز دارد و تعریف جریمه های بیشتر برای تخطی کنندگان می باشد.

در حالی که Shvetsov اینکه دقیقاً کدام دسته از تراکنش های رمزنگاری شده مشمول مقررات سرکوب کنندۀ جدید خواهند بود شفاف سازی نکرده، خاطرنشان کرده این بانک قصد دارد درگاه های پرداختی صرافی های رمز ارزی را مسدود کند تا کاربران را از خریدهای رمز ارزی “از روی جوگیر شدن” بر حذر دارد.

Igor Runets بنیانگذار و مدیرعامل BitRiver در مصابه با Cointelegraph اظهار داشته که محدودیت های جدیدی که توسط بانک مرکزی روسیه طرح ریزی شده بعید است هیچ تأثیری بر هیچ یک از کاربران آن داشته باشد؛ چراکه این شرکت تأسیسات استخراجی رمز ارز راه اندازی نکرده، بلکه دیتا سنترهایی برای شرکت های خارجی دارد.

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: cointelegraph.com