خروج مقدار زیادی بیت­کوین از صرافی کوین­بِیس، “قوی ترین سیگنال صعودی”

به گزارش خبرنگار سایت coinnews.pw، در یک روز بیش از 15200 واحد بیت­کوین (BTC)، احتمالاً به دلیل خرید توسط سرمایه­گذاران سازمانی از صرافی کوین­بِیس (Coinbase) خارج شده است.

طبق گفته مدیرعامل شرکت تحلیل داده­های دنیای رمزنگاری CryptoQuant، اخیراً مقادیر قابل توجهی بیت­کوین (BTC) از صرافی رمزنگاری کوین­بِیس (Coinbase) خارج شده و این می­تواند سیگنالی قوی و محکم برای رالی مجدد قیمت بیت­کوین باشد.

طبق اطلاعات CryptoQuant، دیروز بیش از 15200 بیت­کوین، به ارزش تقریبی 500 میلیون دلار از کوین­بِیس خارج شد. کی یونگ جو (Ki Young Ju) مدیرعامل شرکت اظهار داشت: این احتمالاً به دلیل انجام معاملات بزرگ خارج از صرافی (OTC) توسط بازیگران سازمانی بازار رمزنگاری بوده است.

اخبار بیت کوین، اخبار فاندا بیت کوین، افت بیت کوین، افت بیتکوین، افزایش فشار فروش بیت­کوین، بیت کوین، بیت کوین در 2021، تحلیل بیت کوین، تحلیل بیت کوین در 2021، ترکیدن حباب بیت کوین، چند درصد بیت کوین، حباب بیت کوین، ریزش بیت کوین، سیگنال btc، سیگنال بیت کوین، سیگنال خرید بیت کوین، فاندا بیت کوین، قیمت بیت کوین

بیش از 15200 بیت­کوین از صرافی کوین­بیس منتقل شده است. منبع: CryptoQuant

طبق گفته­ی جو، این خروج بیت­کوین از صرافی­های مختلف از حدود 1100 واحد (35 میلیون دلار) به 4400 واحد بیت­کوین (150 میلیون دلار) افزایش یافته است. اگرچه این موضوع می­تواند معاملات بین کیف پول­های مختلفی باشد که توسط صرافی نگهداری می­شود، اما معمولاً دلیلی برای تقسیم کیف پول­های بزرگ به کوچک وجود ندارد.

باوجودی که معامله­گران سازمانی برای جلوگیری از ایجاد نوسان در بازار، خرید و فروش­های بزرگ خود را با استفاده از دفاتر OTC انجام می­دهند، این خریدها هنوز هم می­توانند بر قیمت بیت­کوین (BTC) تأثیر بگذارند. دلیل این امر این است که بازارها تمایل دارند خود را متعادل کنند، بنابراین وقتی عرضه چیزی کاهش می­یابد – و تقاضا از سوی سرمایه­گذاران خرٌد ثابت می­ماند – معاملات OTC یا فرابورس به هر روی ممکن است به حرکت صعودی قیمت منجر شود.

همانطور که CryptoQuant گزارش داد، شرکت­های بزرگ اخیراً بطور مداوم بیت­کوین (BTC) را خریداری می­کنند. به عنوان مثال Grayscale به تنهایی حدود 23 میلیارد دلار در Bitcoin Trust خود در اختیار دارد، در حالی که BlockFi اخیراً فرم ثبت­ نام خود را برای یک حرکت مشابه ارایه داده است. بنابراین گرچه ممکن است قیمت بعد از میزان تحرکات ایلان ماسک در فضای مجازی، دوباره پایین آمده باشد اما تقاضا از سقف در حال عبور است (سایت اخبار ارزهای دیجیتال– کوین­نیوز).

منبع: Decrypt.co