ایلان ماسک احتمالاً اجاره بهای خود را به بیت کوین پرداخت می نماید

ایلان ماسک مدیر عامل شرکت تسلا احتمالاً اولین مستأجر Caruso باشد که مبلغ اجاره بهای خود را بصورت بیت کوین پرداخت می نماید.

شرکت املاک و مستقلات Caruso در لس آنجلس برای پذیرش بیت کوین در پرداخت اجاره بهای املاک مسکونی و تجاری خود با صرافی ارزهای رمزنگاری شدۀ Gemini وارد همکاری شده است.

علاوه بر این، این شرکت یک درصد از اندوختۀ خزانۀ خود را به منظور مقابله با تورم به بیت کوین بزرگترین ارز رمزنگاری شدۀ جهان تبدیل نموده است.

در لیست بلند بالای مستأجران شرکت Caruso، ایلان ماسک مدیر عامل شرکت تسلا نیز حضور دارد.

با وجود اینکه شرکت Caruso هنوز هیچ گفتگویی با این کار آفرین عجیب و غریب نداشته است، اظهار نموده که ماسک احتمالاً اولین مستأجری خواهد بود که مبلغ اجاره بهای خود را با این ارز رمزنگاری شده پرداخت خواهد کرد:

“من با ایلان در این خصوص صحبتی نداشته ام. او احتمالاً اولین مورد باشد، به عنوان یک پیشگام، که اجاره بهای خود را به بیت کوین پرداخت نماید.”

همانطور که سابق بر این توسط Coinnews.pw گزارش شده است، شرکت تسلا پس از پخش شدن خبر سرمایه گذاری 1.5 میلیارد دلاری که بر روی این ارز رمزنگاری شده در ماه فوریه کرده بود، از اواخر ماه مارس شروع به پذیرش پرداخت بیت کوین برای خودرو ها و خدمات خود نمود.

ریک کاروسو بنیانگذار و مدیر اجرایی این شرکت نامی، ادعا می کند که بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده در آینده نقش مهمی را بازی خواهند کرد.

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: u.today