ایلان ماسک بالاخره اعتراف کرد که یکی از حامیان بیت­کوین است

ماسک همچنین گفت: “سرگرم کننده ترین و کنایه آمیزترین نتیجه خواهد بود اگر دوج­کوین در آینده به ارز اصلی زمین تبدیل شود”.

پیشنهاد خبر : سقوط بیت­کوین تا 35 هزار دلار همزمان با فروش بیت­کوین توسط ماینرها

به گزارش خبرنگار سایت coinnews.pw، ایلان ماسک مدیر عامل تسلا (Tesla) و اسپیس ایکس (SpaceX) تصریح کرد که او یک حامی بیت­کوین (BTC) است، اگرچه کمی دیر به مهمانی رسیده است.

ماسک روز دوشنبه با شرکت در برنامه Clubhouse گفت: من باید هشت سال پیش (بیت­کوین) خریداری می­کردم … در این مرحله فکر می­کنم بیت کوین (BTC) چیز خوبی است. من یک حامی هستم. ”

مدیر عامل تسلا همچنین گفت که بیت­کوین (BTC)، بهترین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار بوده و همچنین “در آستانه پذیرش گسترده توسط مردم معمولی و سرمایه­داران سنتی است.” وی افزود که “نظر قوی درباره ارزهای دیگر” ندارد.

ماسک به دوج­کوین (DOGE) نیز پرداخت و گفت که او گاهی اوقات با این رمز ارز شوخی می­کند. او گفت در حالی که دوج­کوین (dogecoin) “صرفا جهت شوخی ساخته شده”، اگر دوج­کوین به “ارز زمین در آینده” شود، “سرگرم کننده ترین و کنایه آمیزترین” خواهد بود.

خبر پیشنهادی : همزمان با فرو نشستن بیت­کوین، آیا آلت کوین ها قوی­تر می­شوند؟

وی گفت: “سرنوشت کنایه را دوست دارد.”

در گذشته ، ماسک گاهی اوقات جامعه رمزنگاری را با نام بردن از بیت­کوین (BTC) و دوج­کوین (DOGE) مورد تحریک قرار داده بود، اما هرگز در مورد حمایت از ارزهای رمزپایه چیزی نگفته بود.

این نظرات جدید چند روز پس از آن منتشر شد که ماسک در بیوگرافی توییتر خود به عنوان “بیت­کوین” تغییر یافت و باعث افزایش 15 درصدی قیمت این ارز رمزپایه شد. این افزایش ناگهانی همچنین موجب تصفیه­ی پوزیشن­های کوتاه مدت بیت­کوین (BTC) به ارزش 387 میلیون دلار شد (سایت اخبار ارزهای دیجیتال– کوین­ نیوز). شما در حال مطالعه خبر ” ایلان ماسک بالاخره اعتراف کرد که یکی از حامیان بیت­کوین است ” از سایت کوین نیوز وابسته به oamooz.comi هستید.

منبع: Coindesk.com