سرمایه­ گذاری در بیت­کوین به اندازه داشتن اوراق قرضه و طلا قابل اعتماد و امن است

به گزارش خبرنگار سایت coinnews.pw ، آنتونی اسکاراموچی می گوید که بهبود زیرساخت­ها و مقررات باعث شده سرمایه­گذاری بیت­کوین (BTC) “به اندازه داشتن اوراق قرضه و کالاهایی مانند طلا امن باشد” (سایت اخبار ارزهای دیجیتال-کوین نیوز).

آنتونی اسکاراموچی، رئیس SkyBridge Capital و مدیر ارتباطات سابق کاخ سفید، معتقد است اکنون که دولت­ها بسیاری از خطرات مرتبط با دارایی­های دیجیتال را برطرف کرده­اند، ارزش پیشنهادی بیت­کوین (BTC) به طور قابل توجهی تقویت شده است.

در مقاله­ای که در CNN منتشر شد­، اسکاراموچی و همکار و مشاورش برت مسینگ، استدلال می­کنند که بیت­کوین (BTC) به یک گزینه مناسب برای سرمایه­گذاران بلند­مدت که بدنبال راهی برای کاهش فشار تورم هستند، تبدیل شده است. این دو همچنین ادعا می­کنند که ریسک و خطر داشتن بیت­کوین در مقایسه با چند سال پیش که هنوز مقررات و زیرساخت­های لازم توسعه نیافته بود، بسیار کم شده است.

اسکاراموچی و برت مسینگ با اشاره به تصمیم دفتر نظارت بر ارز، برای دادن مجوز به بانک­ها برای ارایه خدمات ارزهای رمزپایه نوشتند: “رشد بیت کوین” باعث شده است دولت و موسسات وارد عمل شوند و بسیاری از خطرات مرتبط با ارز دیجیتال را برطرف کنند (سایت اخبار ارزهای دیجیتال).

منبع: Cointelegraph.com