بزرگترین اٌفت روزانه­ ی قیمت بیت­کوین در 10 ماه اخیر

به گزارش خبرنگار سایت coinnews.pw به نقل جوش اولسویچ ، از همزمان با فروش پیوسته­ی بیت­کوین (BTC) طی روز پنجشنبه، ارزش این دارایی با اٌفت 13 درصدی روبه­رو شد (سایت اخبار ارزهای دیجیتال).

روز پنجشنبه برای بیت­کوین (BTC) با کاهش 13 درصدی قیمت پایان یافت که این بیشترین اٌفت روزانه بیت­کوین از زمان سقوط بازار در مارس 2020 بود. ( خبر ریزش بیت کوین )

به گفته جوش اولسویچ، معامله­ گر و استراتژیست شرکت Techemy Capital، سقوط قیمت بیت­کوین (BTC) “احتمالاً فقط یک اٌفت” است و او انتظار یک اصلاح بلندمدت در قیمت بیت­کوین را ندارد.

پیشنهاد میکنیم این خبر را نیز مطالعه کنید: دستور دادگاه روسیه برای حذف وب­سایت صرافی بایننس از لیست سیاه

مایک مک گلون تحلیلگر بلومبرگ، با این موضوع موافق است و باور دارد که می­تواند بیت کوین (BTC) را ببیند “که برای مدتی تا شروع مرحله بعدی بازار صعودی، بین محدوده­ی مقاومت 40 هزار دلاری و حمایت 30 هزار دلاری نوسان می­کند.”

اما اسکات مینرد مدیر ارشد فناوری (CIO) گوگنهایم، معتقد است رشد قیمت اخیر بیت­کوین به صورت موقتی بوده و می­افراید که امکان بازگشت بیت­کوین به 20 هزار دلار وجود دارد.

 

 

آیا میدانید تنها 22 درصد از ذخایر بیت کوین برای خرید مانده

 

فروش قابل توجه طی هفته گذشته در صرافی کوین­بِیس (Coinbase) مستقر در ایالات متحده نشانه­ی نقد کردن سودهای بدست آمده، توسط سرمایه­گذاران است.

افت بیت کوین

سود و زیان روزانه­ی بیت­کوین. منبع: TradingView

طی روز پنجشنبه، رمز­ارزهای جایگزین (Altcoins) پیشرو مانند اِتر (ETH) و چِین­لینک (LINK) نیز درصد اٌفت دو رقمی را تجربه کردند (سایت اخبار ارزهای دیجیتال).

شما خبر ریزش بیت کوین را از سایت کوین نیوز مطالعه کردید.

منبع: Coindesk.com