مدیر ارشد فناوری گوگنهایم می­گوید بیت­کوین می­تواند به 600 هزار دلار برسد

به گزارش خبرنگار سایت coinnews.pw، اسکات مینرد مدیر فناوری شرکت گوگنهایم انتظار دارد رمزنگاری در اقتصاد جهانی از اهمیت بیشتری برخوردار شود.

مینرد، مدیر ارشد سرمایه گذاری (CIO) در Guggenheim Partners طی مصاحبه­ی خود با جولیا چاترلی از خبرگزاری CNN، پیش­بینی کرد که بیت­کوین می تواند به 600000 دلار برسد. وی گفت:

” ما تحقیقات اساسی زیادی انجام دادیم، اگر عرضه نسبی بیت­کوین به میزان عرضه طلا در جهان برسد، شما در مورد 400000 تا 600،000 دلار به ازای هر بیت­کوین صحبت خواهید کرد.” ( شما در حال مطالعه خبر فاندا بیت کوین 600 هزار دلاری هستید)

اگرچه که مینرد باور ندار که بیت­کوین (BTC) به عنوان بزرگترین ارز رمزنگاری شده در آینده­ی نزدیک به این ارزش برسد، اما او معتقد است که “فضای زیادی برای اجرا دارد”.

گزینه­ی تصحیح 50 درصدی هنوز روی میز است

گوگنهایم در ماه نوامبر به کمیسیون بورس و اوراق بهادار به منظور کسب مجوز مراجعه کرد تا از طریق شرکت مدیریت دارایی­های رمزنگاری Grayscale در بیت­کوین (BTC) سرمایه­گذاری کند. این بدان معناست که این شرکت در نهایت می­تواند در معرض دارایی جدید قرار گیرد.

مینرد می­گوید که بیت­کوین (BTC) تقریباً یک دهه است که در رادار گوگنهایم قرار دارد، اما ارزش بازار آن به اندازه کافی بزرگ نبود که بتواند سرمایه­گذاری سازمانی را توجیه کند.

” ما تقریباً ده سال است که به دنبال بیت کوین هستیم و اندازه بازار آنقدر بزرگ نبود که بتواند پول سازمانی را توجیه کند. همانطور که ارزش بازار بیت­کوین در بازار بزرگتر شد، می دانید، در حدود 10000 دلار بسیار جالب به نظر می­رسید.”

با این حال ، مینرد همچنان بر همان عقیده قبلی خود ایستاده است که حمایت نهادی آنقدر قوی نیست که بیت­کوین (BTC) بتواند از سطح فعلی قیمت خود جهش بلندی داشته باشد.

یت کوین 600 هزار دلاری

عملکرد قیمت بیت­کوین. منبع: TradingView.com

به گفته مدیر گوگنهایم، رالی بیت­کوین خیلی داغ شد و او هنوز هم با دیدن تصحیح 50 درصدی تعجب نخواهد کرد:

” وقتی در نظر بگیرید که طی یک ماه ما با بیت­کوین از 20 هزار دلار به 40 هزار دلار رسیدیم، این نهایت خوش­بینی در کوتاه­مدت است.” ( شما در حال مطالعه خبر فاندا بیت کوین 600 هزار دلاری از سایت کوین نیوز هستید)

بیت­کوین و اقتصاد جهانی

صحبت از الون ماسک که اخیراً به عنوان یک حامی بیت­کوین مطرح شد، مینرد اظهار داشت که ارزهای رمزپایه می توانند برای اقتصاد جهان ” با ارزش­تر و مهم­تر” شوند.

اگر میخواهید درآمد دلاری داشته باشید و از بازار ارزدیجیتال سود های کلانی کسب کنید

دوره ترید با آدام را تهیه کنید

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

ارز رمزنگاری شده­ی بیت­کوین به حوزه احترام پذیری وارد شده و اهمیت اقتصادی آن در جهان بیشتر و بیشتر خواهد شد.

در همین اثنا، کیتی وود بنیانگذار و مدیر موسسه مدیریت امور مالی Ark Invest ، بیت­کوین (BTC) را “ایده­ای بسیار بزرگتر” از اَپل و آمازون خواند (سایت اخبار ارزهای دیجیتال– کوین ­نیوز). مدیر ارشد فناوری گوگنهایم می­گوید بیت­کوین می­تواند به 600 هزار دلار برسد

منبع: U.Today