پس از عبور از 50 هزار دلار، بیت کوین به سرعت از خط مقدم عقب نشینی کرد

به گزارش خبرنگار سایت coinnews.pw، بازارها عمدتاً همچنان صعودی هستند. در وضعیت موجود، بازرگانان خٌرد به سمت بازار مشتقات روی آورده اند.

قیمت بیت کوین (BTC) در روز سه شنبه با روند نزولی همراه شد، اما بازار انتظار دارد که به زودی روند صعودی بلند مدت خود را از سر بگیرد و به اوج های جدید و جدیدتر خود برسد.

برای لحظه ای کوتاه در ساعات اولیه معاملات نیویورک، بیت کوین (BTC) برای اولین بار از 50،000 دلار عبور کرد. با این حال، اکنون و در زمان انتشار این خبر هر واحد بیت کوین با قیمت 49589.23 دلار معامله می شود.

الساندرو آندروتی، کارگزار فرابورس بیت کوین (BTC)، گفت: “این یک نقطه عطف چشم گیر برای بیت کوین است (رسیدن قیمت به بیش از 50،000 دلار) که جامعه رمزنگاری منتظر آن بوده است.” “به نظر من ما به زودی به بالاترین سطح جدید خواهیم رسید.”

به گفته آندروتی، بازپس گیری ارزش، پس از رکورد قیمت 50584.85 دلار طولانی نخواهد بود.

این احساسی است که تحلیل گران و معامله گران از آن استقبال می كنند و خاطرنشان می كنند كه مقدار قابل توجهی از نقدینگی كه به طور كلی در بازار رمزنگاری جریان دارد، عامل اصلی رالی در طی چند روز گذشته بوده است.

بازار رمزنگاری هفته گذشته با انتشار اخباری مبنی بر خرید بیت کوین (BTC) توسط شرکت تسلا موتورز (Tesla) با مدیریت ایلان ماسک تاجر و سرمایه دار معروف، به ارزش 1.5 میلیارد دلار بیت کوین به عنوان بخشی از استراتژی ترازنامه شرکت افتتاح شد.

از آن زمان، علی رغم عقب نشینی در مقیاس کوچک مانند آنچه در 14 فوریه اتفاق افتاد، قیمت بیت کوین (BTC) توانست این سودها و دستاوردها را حفظ کند (سایت اخبار ارزهای دیجیتال– کوین نیوز).پس از عبور از 50 هزار دلار، بیت کوین به سرعت از خط مقدم عقب نشینی کرد

منبع: Coindesk.com