قیمت بیت کوین (BTC) به $61,495 رسید

بزرگترین ارز رمزنگاری شدۀ جهان جهشی تا قیمت $61,495 داشته است که در پی آن مستعد پشت سر گذاشتن بالاترین رکورد تاریخی قبلی خود می باشد.

صبح امروز پرچم دار صنعت ارزهای رمز نگاری شده یعنی بیت کوین (BTC) در صرافی بایننس تا سطح قیمتی $61,495 صعود داشت.

C:\Users\Administrator\Desktop\CapFFFFFFFFFFFFFFFGGGGGGture.PNG

نمودار جفت ارز BTC/USD منبع: TradingView.com

ادامه دار شدن این رالی قیمتی برای بیت کوین (BTC) را می توان ناشی از افزایش توجه مؤسسات مالی به سرمایه گذاری بر روی این ارز رمزنگاری شده دانست. پیش از این توسط Coinnews.pw در مورد برنامه های غول های بزرگ بانکی یعنی گلدمن ساکس و مورگان استنلی گزارش شده بود که زمینه های برخورداری از بیت کوین را برای مشتریان ثروتمند خود وسعت داده اند.

علاوه بر این موارد، فشار فروش بیت کوین (BTC) کاهش یافته است، چراکه شاخص نشان دهندۀ تغییرات کلی در موضع گیری سرمایه گذاران بلند مدت بیت کوین، برای اولین بار در پنج ماه اخیر به رنگ سبز درآمده است و این نشان می دهد که استخراج کنندگان بیت کوین به جای فروش مشغول جمع آوری آن می باشند.

عامل دیگری که در این روند صعودی تأثیر گذار بوده است این است که در روز پنجم ماه آوریل، کل سرمایۀ موجود در بازار ارزهای رمزنگاری شده از مرز 2 تریلیون دلار فراتر رفت و این مقدار بیشتر از ارزش شاخص S&P Composite 1500 Banks برآورد می شود.

همانطور که در گذشته گزارش داده ایم در تاریخ سیزدهم مارس بیت کوین (BTC) بالاترین رکورد تاریخ خود را در قیمت $61,926 ثبت نموده است.

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: u.today