طراحی کنسول بازی کامپوتری بر پایۀ بلاکچین و توکن NFT

بنیان گذار شرکت Vine در نظر دارد تا یک کنسول بازی های کامپوتری بر پایۀ فناوری بلاکچین طراحی و تولید کرده به صورتی که برای اجرای بازی از توکن های NFT استفاده شود.

در تاریخ 18 آگوست Dom Hofmann بنیانگذار شرکت Vine خبری در مورد “پروژۀ جدیدی” با عنوان Supdrive منتشر کرده است:

“مژده برای پروژۀ جدید. Supdrive، یک کنسول بازی [بلاک چینی] رویایی در راه است.” وی در ادامه حساب رسمی توییتر شرکت Vine را به اشتراک گذاشته است. فعلاً هیچ وب سایتی وجود ندارد اما انجمن فعالی به نام Discord برای این پروژه در نظر گرفته شده است. در حساب توییتر آن نیز تصاویری پیش فرض از این کنسول بازی به اشتراک گذاشته شده است.

Hufmann در مصاحبه با The Verge در توضیحات خود به جزئیات بیشتری پرداخته است. وی در این مصاحبه اظهار داشته که Supdrive شباهت های زیادی با پروژۀ Art Blocks دارد. پروژۀ Supdrive تنها بر روی طراحی یک کنسول بازی های کامپیوتری که با استفاده از NFT به کاربران اجازه دهد بازی های متنوعی را اجرا کنند تمرکز دارد. در گزارشی که از این مصاحبه تهیه شده گفته شده که شروع به کار این پروژه برای اکتبر در نظر گرفته شده است.

در انجمن Discord وی گفته که “این پروژه بیش از آنچه که انتظار می رفت مورد استقبال واقع شده است.” و همچنین گفته که اولین بازی “Origin” نام خواهد داشت.

“بازی های Supdrive برای شروع به سبک قدیمی رقابتی مهارتی خواهد بود. عناوینی مانند Galaga، Pacman یا Asteroid را تصور کنید. با ارتقاء سیستم عامل به تدریج بازی ها هم پیچیده تر خواهند شد. احتمالاً روزی هم به Super Supdrive یا Supdrive 64 خواهیم رسید.”

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: news.bitcoin.com