به گفته یک تحلیل‌گر مطرح، بیت‌کوین دیگر به زیر ۲۰,۰۰۰ دلار نمی‌رسد.

به گفته یکی از تحلیلگران شناخته شده بازار کریپتوکارنسی به نام Willy woo، که با بررسی سه رالی صعودی قبلی بیت‌کوین، این ادعا را دارد که دیگر قیمت بیت‌کوین (BTC) به زیر ۲۰,۰۰۰ دلار نخواهد آمد. کریپتوکلاب

این تحلیل‌گر که با استفاده از اطللاعات درون زنجیره بیت‌کوین به شهرت بسیار زیادی در بازار رمز ارزها رسیده است، در آخرین تحلیل تکنیکال خود گفته است که با توجه به رند صعودی و روبه رشد فعلی بیت‌کوین، قیمت این ارز دیجیتال به زیر ۲۰,۰۰۰ نخواهد آمد.

تحلیل مقایسه 3 روند صعودی بیت‌کوین در سال‌های 2013 2017 2020

ویلی وو سه روند صعودی قیمت بیت‌کوین در سال‌های 2013 و 2017 و 2020 را باهم مقایسه کرده است و بر اساس این تحلیل خود را ارائه داده. او این تحلیل را بر اساس هاوینگ بیت‌کوین ارائه داده است. روند صعودی سال ۲۰۲۰ بیت‌کوین، ۱۵۰ روز پس از هاوینگ سوم بیت‌کوین در این سال اتفاق افتاده است. روند صعودی بیت‌کوین در سال ۲۰۱۷، ۲۵۰ روز پس از هاوینگ اتفاق افتاد. و رالی صعودی سال ۲۰۱۳، فقط ۵۰ روز پس از هاوینگ آغاز شده است. با این که ارزش بازار بیت‌کوین اخیرا برای اولین بار به بالای ۶۰۰ میلیارد دلار رسیده است، اما نمودار زیر نشان می‌دهد که برای رسیدن به رکوردهای سال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ از نظر رشد سریع، هنوز مسیر طولانی پیش رو دارد.

C:\Users\Misagh\Desktop\chart.png

منبع: Cryptopotato.com