و اما باز هم سقوط بیت کوین (BTC)… این بار تا $35,000

جمععه شب گذشته بیت کوین تا سطح قیمتی $35,000 سقوط کرد؛ اما Jurrien Trimmer از شرکت Fidelity معتقد است که بیت کوین (BTC) علیرغم ریزش دوباره تکرار شدۀ اخیر هنوز برای دستیابی به جو گاوی جای امیدواری دارد.

بیت کوین (BTC) بزرگترین ارز رمزنگاری شده از لحاظ ارزش بازار، رأس ساعت 6:57 pm UTC عصر به وقت جهانی در صرافی بیت استمپ تا کف قیمتی $35,143 در بازه روزانه سقوط کرد. در این شرایط می توان گفت که بیت کوین (BTC) تمام دستاوردهای تلاش های این هفته را به یکباره بر باد داده است.

اما باوجود اینکه نمودار بیت کوین (BTC) در بازه یک روزه وضعیت چندان جالبی ندارد، Jurrien Timmer مدیرکل Fidelity هنوز هم بر روی نظر خود مبنی بر آغاز روند گاوی پس از تکمیل “الگوی کف دوقولو” پافشاری دارد.

Trimmer در توییت خود به حقیقتی اشاره دارد مبنی بر اینکه سهام بیت کوین در حال حاضر با ارزش بالاتری معامله می شود؛ که این موضوع می تواند علامتی باشد، از آنچه که بازار از بیت کوین انتظار دارد.

“بازارهای مرتبط اغلب سیگنال های مهم را در سقف ها و کف های قیمتی نشان می دهند.”

وفاداری

تصویر ارائه شده توسط TimmerFidelity

در این شرایط وی خاطر نشان می کند که بیت کوین (BTC) برای جلوگیری از وقوع موج پنجم باید به بالای سطح $41,000 صعود کند؛ در غیر این صورت سقوط تا سطح قیمتی $23,076 قریب به یقین خواهد بود.

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: u.today