شرکت استخراجی (Genesis)، $431M بودجه جمع آوری کرد

شرکت Genesis Digital پیش از این در دور جمع آوری بودجه ای که در جولای 2021 به سرپرستی Kinsway Capital برگزار شد، 125 میلیون دلار تهیه کرده بود.

شرکت بزرگ فعال در زمینۀ استخراج بیت کوین به نام Genesis Digital Assets در دور تأمین بودجه برای گسترش فعالیت استخراجی مقیاس کلان خود در ایالات متحده و کشورهای نوردیک، 431 میلیون دلار جمع آوری کرده است. این شرکت در تاریخ 21 سپتامبر اعلام داشته که Matt Huang بنیانگذار Pradigm نیز به هیئت مدیرۀ Genesis Digital پیوسته است.

از جملۀ دیگر سرمایه گذاران می توان شرکت Stone Ridger با 11 میلیارد سرمایۀ تحت مدیریت، و شرکت تابعۀ آن NYDIG و چند مورد از شرکت های فعال در زمینۀ سرمایه گذاری های خطرپذیر و شرکت های مدیریت سرمایه گذاری نظیر Ribbit، Electric Capital، Skybridge و Kingsway Capital، و صرافی رمز ارزی FTX را نام برد. شرکت Kingsway بزرگترین حامی دور قبلی جمع آوری بودجه در جولای 2021 که 125 میلیون دلار تهیه شد، بود.

Marco Streng بنیان گذار و مدیرعامل شرکت Genesis Digital خاطرنشان کرده که این بودجۀ جدید به شرکت کمک خواهد کرد تا در راستای پیشرفت در دستیابی به اهداف خود تا 2023 به 1.4 گیگاوات قدرت استخراجی دست یابد.

“سرمایه ای که در این دور جمع آوری شد در گسترش تأسیسات استخراجی بیت کوینی ما در مناطقی که انرژی پاک به راحتی در دسترس است استفاده خواهد شد.”

Genesis Digital به عنوان یکی از بزرگترین استخراج گران بیت کوین در ایالات متحده، اخیراً فعالانه قدرت استخراج خود را افزایش داده و سخت افزارهای بیشتری را برای استخراج رمز ارز تهیه کرده است. در اواخر ماه آگوست این شرکت از غول استخراجی چین به نام Canaan دو هزار فقره دستگاه استخراجی جدید خرید و توافقی برای خرید 180,000 فقرۀ دیگر در آینده امضا کرد.

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: cointelegraph.com