تعداد آدرس های فعال بیت کوین افزایش می یابد

فعالیت آدرس های بیت کوینی یکی از معیارهای اساسی نشان دهندۀ حجم مشارکت در بازار است. Santiment به تازگی در این مورد اعلام داشته که فعالیت آدرس های بیت کوینی ای که مدت زیادی فعالیت نداشته اند به حدی رسیده که آخرین بار در اواسط آوریل مشاهده شده بود و این می تواند نوعی سیگنال وارونگی باشد.

Santiment پیش از این خاطرنشان کرده بود از آنجایی که شمار آدرس های فعال در روز به مرز یک میلیونی نزدیک می شود وضعیت آن یک معیار کلیدی برای بررسی احتمال صعود بیت کوین به بالای $50,000 یا سقوط به زیر $40,000 خواهد بود.

بیت کوین پس از جنبش گاوی که به کمک آن موفق شد بر مقاومت روانی $40,000 غلبه کند، چند روزیست که در رنج 45 الی 48 هزار دلار نوسان داشته است.

در این شرایط Will Clemente که یک تحلیلگر بلاک چینی است معتقد است که احتمال مشاهدۀ یک هجوم دیگر برای خرید وجود دارد؛ چراکه نقدینگی با درنظر گرفتن نسبت شوک عرضه در حال افزایش است.

“Supply Shock Ratio در چند ماه اخیر شاخص خوبی بوده است. جهش هایی در هر دو جهت صعودی و نزولی در وضعیت حرکت قیمتی فعلی تأثیر گذار بوده اند. همانطور که این شاخص همچنان به آرامی بالا می آید، هنوز در رنج قبلی قرار دارد. سطح $58,000 برای بیت کوین جهش بزرگ دیگری را می طلبد.”

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: blockchain.news