بیل گیتس از ارزهای رمزنگاری­ شده حمایت می­کند

بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت اظهار داشته که وی در مورد بیت­کوین “نظری نداشته” اما از دیجیتالی شدن پول بعنوان راهی برای کاهش کارمزدها حمایت می­کند.

بیل گیتس سابقاً در 2018 گفته بود بیت­کوین می­فروشم درصورتیکه راه ساده­ای برای اینکار “وجود” داشته باشد.

بیل گیتس در خلال صحبت­های خود در مصاحبه­ای با CNBC’s Suawk Box اعلام کرد که وی نظری بی­طرفانه نسبت به بیت­کوین دارد. وی در این مورد اظهار کرده بود که هیچ بیت­کوینی نداشته و هیچ ارز رمزنگاری­شده­ای نفروخته است.

 حمایت بیل گیتس از ارزدیجیتال
حمایت بیل گیتس از ارزدیجیتال

بیل گیتس که به تازگی کتابی در زمینۀ جلوگیری از تغییرات آب و هوایی منتشر کرده است، از زمان ترک مایکروسافت، Gates Foundation را در کنار همسرش ملیندا مدیریت می­کند. وی در این خصوص توضیح داده که این صنعت در تلاش است تا شفافیت بیشتری را برای پول به ارمغان آورده ابهامات را از میان بردارد، نه اینکه از ناشناس بودن حمایتی کند.

بیل گیتس اظهار داشته که نوسانات قیمتی بیت­کوین از “تب” بازار ناشی شده و پیش­بینی مسیر دنیای ارزهای رمزنگاری­شده دشوار خواهد بود. حمایت بیل گیتس از ارزدیجیتال

نظرات اخیر بیل گیتس، مرد میلیارد دلاری دنیای تکنولوژی حاکی از روند تکاملی بیت­کوین بوده است. در سال 2018 گفتۀ بیل گیتس که بیت­کوین را می­فروشم “درصورتیکه بطریق ساده­ای بتوان این کار را انجام داد” و اظهار کرده بود که او بلافاصله بیت­کوینی را که به مناسبت هدیۀ تولد دریافت کرده بود فروخته است، بیاد داریم.

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری­شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال– کوین نیوز

منبع: cryptoglobe.com