هیجان AMC در خصوص رمز ارز به حدیست که کوین خود را عرضه کند

رئیس مجموعۀ سینمایی آمریکا (AMC) گفته که این کمپانی دلایل زیادی برای عرضۀ رمز ارز اختصاصی خود دارد.

AMC غول سینمایی چند ملیتی آمریکا هیجان بسیاری نسبت به فناوری بلاک چین پیدا کرده است؛ به گونه ای که مدیرعامل این شرکت به طور علنی در حال بررسی چگونگی عرضۀ رمز ارز اختصاصی می باشد.

Adama Aron مدیرعامل AMC طی مصاحبه ای در تاریخ 20 اکتبر با CNBC، در خصوص آرمان های رمز ارزی این شرکت صحبت کرده است. در این مصاحبه هیچ جزئیات قاطعانه ای مطرح نشده اما رئیس این شرکت دیدگاه های صادقانه ای را در میان گذاشته است:

“در چند ماه گذشته به دنبال هیجان زیادی که نسبت به رمز ارز پیدا کردیم اقداماتی داشتیم که سر و صدای بسیاری بپا کرد.”

او در ادامه در بررسی امکان اینکه AMC کوین خود را عرضه کند گفت: “دلایل زیادی وجود دارد که چرا AMC می تواند یک عرضه کنندۀ موفق رمز ارز و به مراتب ناجی رمز ارز باشد.” وی افزود این تنها یکی از ایده آل هاییست که این شرکت در حال حاضر در حال بررسی آن است.

AMC آیندۀ بسیار روشنی را برای دارایی های دیجیتال می بیند. در ماه آگوست، این شرکت اعلام کرد که در نظر دارد تا زیرساخت های لازم برای پذیرش بیت کوین در پرداخت هزینۀ بلیط را تا پایان سال فراهم کند.

یک ماه بعد این غول صنعت سینما اتریوم (ETH)، لایت کوین (LTC) و بیت کش (BCH) را نیز به لیست روش های پرداختی رمز ارزی خود اضافه کرد. در اوایل اکتبر AMC پس از نظرسنجی که Aron از طریق توییتر انجام داد با 68% رأی موافق از جمعیت 140,000 نفر شرکت کننده، دوج کوین (DOGE) را نیز به لیست روش های پرداختی رمز ارزی اضافه کرد.

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: cointelegraph.com