آیا مدیر عامل جدید آمازون، رمزنگاری را در آغوش خواهد کشید؟

جف بزوس بنیانگذار شرکت فروش آنلاین آمازون، امروز اعلام کرد که اواخر سال جاری از سمت مدیرعاملی کناره خواهد گرفت. اندی جاسی، که در حال حاضر زیرمجموعه شرکت رایانش ابری شرکت یعنیAmazon Web Services (AWS) را مدیریت می­کند، در پاییز پیش روو قدرت را به دست خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار سایت coinnews.pw، اندی جاسی یک سرویس بلاک­چین را روی AWS ایجاد کرده، اما نسبت به توانایی این فناوری در رسیدگی به مسائل بزرگتر شرکت تردید دارد.

به عنوان مدیرعامل بزرگترین شرکت فناوری آمریکا، جاسی ممکن است بخواهد به اضافه نمودن ارزهای رمزنگاری شده به عنوان روشی برای پرداخت­ بپردازد.

در حالی که کاربران Purse.io می­توانند با بیت­کوین (BTC) یا بیت­کوین­کش (BCH) در آمازون خرید کنند، ادغام کامل پرداخت­های رمزنگاری گزینه­های پرداختی فراتر از حساب­های کارت اعتباری را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

با توجه به وضعیت آمازون به عنوان برترین فروشنده آنلاین ایالات متحده، موضع آن در رابطه با رمزنگاری برای پذیرفتن رمز ارزها بسیار مهم است.

در سال 2014، Overstock.com به عنوان اولین خرده فروش بزرگ آمریکایی بیت­کوین (BTC) را به عنوان روش پرداخت پذیرفت.

از آن زمان شرکت­ها و سازمان­های متنوعی مانند Wikipedia و KFC به آن پیوسته­اند. اما هیچ­ شرکتی همانند آمازون نخواهد توانست چشم­ها را به خود خیره کند و از طرفی هیچ یک به اندازه­ی آمازون اشتیاق یکپارچه­سازی سیستم پرداخت را ندارد.

بنابراین می­توان نتیجه گرفت که چنین اقدامی یک بازی دو سر سود، هم برای ارزهای رمزنگاری شده، و هم برای آمازون خواهد بود (سایت اخبار ارزهای دیجیتال– کوین­ نیوز). آیا مدیر عامل جدید آمازون، رمزنگاری را در آغوش خواهد کشید؟

منبع: Decrypt.co