سرمایه گذاری رمز ارزی 50% از آفریقایی ها برای تأمین هزینۀ تحصیلات فرزندان خود

علت اصلی روی آوردن به رمز ارز برای بسیاری از سرمایه گذاران این حوزه در نیجریه، کنیا و آفریقای جنوبی فراهم نمودن آیندۀ بهتری را برای فرزندانشان می باشد.

بنابه نظرسنجی که به تازگی انجام شده اکثر سرمایه گذاران رمز ارزی از کنیا، نیجریه و آفریقای جنوبی با نگاهی بلند مدت برای تأمین رفاه خانواده های خود به این عرصه وارد شده اند.

شرکت Luno در لندن با اجرای نظرسنجی ای میان 7,000 شرکت کننده از نیجریه، کنیا، آفریقای جنوبی، انگلیس، استرالیا، اندونزی و مالایسیا علل روی آوردن آن ها به دارایی های رمزنگار شده را جویا شده است.

بنابه نتایج بدست آمده از این نظرسنجی، اکثر ساکنان سه کشور آفریقایی از لحاظ اقتصادی دانش کافی داشته و برای اهدافی بلند مدت و منطقی اقدام به سرمایه گذاری می کنند؛ چراکه مشخص شده دلیل اصلی سرمایه گذاری رمز ارزی 69% از این شرکت کنندگان فراهم نمودن زندگی بهتر برای خانواده های خود بوده است.

در نگاهی دقیق تر درواقع 48% این آمار عایدی خود را به دارایی های دیجیتال اختصاص می دهند تا بتوانند درآینده از پس هزینه های تحصیلی فرزندان خود برآیند. این درحالیست که 43% این آمار هدفشان فراهم نمودن سرمایه ای برای معیشت بهتر عزیزان خود می باشد. تنها 3% این آمار اعتراف کرده اند که هیچ برنامۀ خاصی از سرمایه گذاری های خود ندارند.

Marius Reitz مدیرکل شرکت Luno در آفریقا، باتوجه به نتایج، آفریقا را در “تحولی رمز ارزی” توصیف نمود و افزود که این قاره بالواقع پتانسیل رشد وسیعی دارد:

“در هفته های اخیر توجهات که زیادی به این بخش معطوف شده تحول رمز ارزی آفریقا را رقم زده است؛ از این رو باتوجه به اینکه پتانسیل رشد این منطقه به طور باورنکردنی زیاد است باید اطمینان حاصل کرد که مخاطبان آن به طور امن و با آگاهی کامل این تحولات را می پذیرند.”

با این حال بخش قابل توجهی از مردم این مناطق در مورد رمز ارز دانش کافی نداشته و از این رو خیال سرمایه گذاری در آن را ندارند. 55% از مردم نیجریه اعلام کرده اند که هیچ چیزی در مورد رمز ارز نمی دانند؛ این آمار در مورد شرکت کنندگان آفریقای جنوبی و کنیا به ترتیب 56 و 64 درصد بوده است.

به منظور اطلاع از اخبار روز ارزهای رمزنگاری شده به سایت خبری ما مراجعه کنید: ارزهای دیجیتال – کوین نیوز

منبع: cryptopotato.com